Ludnica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ludnica

Dobro dosli u nashu malu Ludnicu...Ovde necete dobiti lek za vashe ludilo, mozete samo josh vishe da poludite!!!
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Najdiwnija..najlepsha..najromanticnija. ..

Ići dole 
+2
Ira
Puzzle of Dreams
6 posters
AutorPoruka
Puzzle of Dreams
Moderator
Moderator
Puzzle of Dreams


Broj poruka : 242
Location : Iznad wremena
Datum upisa : 26.09.2007

Najdiwnija..najlepsha..najromanticnija. .. Empty
PočaljiNaslov: Najdiwnija..najlepsha..najromanticnija. ..   Najdiwnija..najlepsha..najromanticnija. .. EmptySre Sep 26, 2007 9:57 pm

stvar koju je neko ucinio za vas je?


Pa da was cujem. ..
Nazad na vrh Ići dole
Puzzle of Dreams
Moderator
Moderator
Puzzle of Dreams


Broj poruka : 242
Location : Iznad wremena
Datum upisa : 26.09.2007

Najdiwnija..najlepsha..najromanticnija. .. Empty
PočaljiNaslov: Re: Najdiwnija..najlepsha..najromanticnija. ..   Najdiwnija..najlepsha..najromanticnija. .. EmptySub Okt 06, 2007 11:31 pm

wideli smo se pred odlazak..dobila sam neke sitnice od njega..koje me cine srecjnom....i dao mi je swoju narukwitZy Sad
Nazad na vrh Ići dole
Ira
Admin
Admin
Ira


Broj poruka : 1787
Godina : 36
Location : Frankfurt Am Main
Datum upisa : 26.09.2007

Najdiwnija..najlepsha..najromanticnija. .. Empty
PočaljiNaslov: Re: Najdiwnija..najlepsha..najromanticnija. ..   Najdiwnija..najlepsha..najromanticnija. .. EmptyNed Okt 07, 2007 11:15 am

Pa...ja ne znam...jedan dechko koga sam mrzela(on je bio zaljubljen u mene) za rodjus mi je poklonio medu veceg od mene i 101 crvenu ruzu... Rolling Eyes

Meni to nije bilo romantichno,chak nisam ni zelela da prihvatim poklon,jer me je taj dechko "proganjao"! Smile Ali evo sad mi sve to izgleda tako slatko... Smile

Volela bih kada bi mi takvu paznju posvetio neko koga volim...tada bih znala da cenim to... Wink
Nazad na vrh Ići dole
nameless
Neizlecivi ludak
Neizlecivi ludak
nameless


Broj poruka : 532
Datum upisa : 30.09.2007

Najdiwnija..najlepsha..najromanticnija. .. Empty
PočaljiNaslov: Re: Najdiwnija..najlepsha..najromanticnija. ..   Najdiwnija..najlepsha..najromanticnija. .. EmptyNed Okt 07, 2007 12:36 pm

Ima nekoliko romanticnih stvari koje sam dozivela evo tri meni najbitnije:
1. poslao mi cvece na posao i poklon (to je bilo za rodjendan, od bivseg)
2.jednom sam bila strasno bolesna, a on je sebi ceo dan uzeo slobodno kako bi bio uz mene da me neguje i da ne budem sama.
3. odveo me na aerodrom, kao samo da ide po mamu, a u stvari je to bio samo navod da dodjem jer je rezervisao romantican week-end u veneciji samo za nas dvoje.
Nazad na vrh Ići dole
Ira
Admin
Admin
Ira


Broj poruka : 1787
Godina : 36
Location : Frankfurt Am Main
Datum upisa : 26.09.2007

Najdiwnija..najlepsha..najromanticnija. .. Empty
PočaljiNaslov: Re: Najdiwnija..najlepsha..najromanticnija. ..   Najdiwnija..najlepsha..najromanticnija. .. EmptyNed Okt 07, 2007 12:58 pm

Pa ti nameless bash cepash stvari...jos i venecija...a kako si otisla bez stvari ?! Smile
Nazad na vrh Ići dole
nameless
Neizlecivi ludak
Neizlecivi ludak
nameless


Broj poruka : 532
Datum upisa : 30.09.2007

Najdiwnija..najlepsha..najromanticnija. .. Empty
PočaljiNaslov: Re: Najdiwnija..najlepsha..najromanticnija. ..   Najdiwnija..najlepsha..najromanticnija. .. EmptyNed Okt 07, 2007 12:59 pm

Irena ::
Pa ti nameless bash cepash stvari...jos i venecija...a kako si otisla bez stvari ?! Smile

pa on je tu nesto spakovao za mene na brzinu dok sam ja bila u kupatilu.... ma bio je on strasan fejker Smile i bas mi nedostaje sreca moja Sad Sad
Nazad na vrh Ići dole
Ira
Admin
Admin
Ira


Broj poruka : 1787
Godina : 36
Location : Frankfurt Am Main
Datum upisa : 26.09.2007

Najdiwnija..najlepsha..najromanticnija. .. Empty
PočaljiNaslov: Re: Najdiwnija..najlepsha..najromanticnija. ..   Najdiwnija..najlepsha..najromanticnija. .. EmptyNed Okt 07, 2007 1:02 pm

Pa...mozda se pomirite Wink

"Ne juri za onim sto nemash,vec chuvaj ono sto je tvoje" Wink
Nazad na vrh Ići dole
nameless
Neizlecivi ludak
Neizlecivi ludak
nameless


Broj poruka : 532
Datum upisa : 30.09.2007

Najdiwnija..najlepsha..najromanticnija. .. Empty
PočaljiNaslov: Re: Najdiwnija..najlepsha..najromanticnija. ..   Najdiwnija..najlepsha..najromanticnija. .. EmptyNed Okt 07, 2007 1:05 pm

Irena ::
Pa...mozda se pomirite Wink

"Ne juri za onim sto nemash,vec chuvaj ono sto je tvoje" Wink

nismo se mi rastali..... nego on sad sharmira andjelima very sad
Nazad na vrh Ići dole
Ira
Admin
Admin
Ira


Broj poruka : 1787
Godina : 36
Location : Frankfurt Am Main
Datum upisa : 26.09.2007

Najdiwnija..najlepsha..najromanticnija. .. Empty
PočaljiNaslov: Re: Najdiwnija..najlepsha..najromanticnija. ..   Najdiwnija..najlepsha..najromanticnija. .. EmptyNed Okt 07, 2007 1:14 pm

Pa...bice sve ok Wink
Nazad na vrh Ići dole
nameless
Neizlecivi ludak
Neizlecivi ludak
nameless


Broj poruka : 532
Datum upisa : 30.09.2007

Najdiwnija..najlepsha..najromanticnija. .. Empty
PočaljiNaslov: Re: Najdiwnija..najlepsha..najromanticnija. ..   Najdiwnija..najlepsha..najromanticnija. .. EmptyNed Okt 07, 2007 10:26 pm

Irena ::
Pa...bice sve ok Wink

izgleda ne razumes...
Nazad na vrh Ići dole
Ira
Admin
Admin
Ira


Broj poruka : 1787
Godina : 36
Location : Frankfurt Am Main
Datum upisa : 26.09.2007

Najdiwnija..najlepsha..najromanticnija. .. Empty
PočaljiNaslov: Re: Najdiwnija..najlepsha..najromanticnija. ..   Najdiwnija..najlepsha..najromanticnija. .. EmptyNed Okt 07, 2007 10:32 pm

Pa nisi nishta rekla da bih razumela...tako da...lol! Ti i onako nishta ne zelish da kazes o sebi...pa necemo ni da navaljujemo! Wink
Nazad na vrh Ići dole
nameless
Neizlecivi ludak
Neizlecivi ludak
nameless


Broj poruka : 532
Datum upisa : 30.09.2007

Najdiwnija..najlepsha..najromanticnija. .. Empty
PočaljiNaslov: Re: Najdiwnija..najlepsha..najromanticnija. ..   Najdiwnija..najlepsha..najromanticnija. .. EmptyNed Okt 07, 2007 10:47 pm

Irena ::
Pa nisi nishta rekla da bih razumela...tako da...lol! Ti i onako nishta ne zelish da kazes o sebi...pa necemo ni da navaljujemo! Wink

pa napisala sam ti da se nismo rastali, nego da sharmira andjelima....a gde se nalaze andjeli??? znas??? nadam se da si sad razumela! i ja mogu da ti kazem sve o sebi sto zelis da cujes, nista ja ne krijem.
Nazad na vrh Ići dole
Ira
Admin
Admin
Ira


Broj poruka : 1787
Godina : 36
Location : Frankfurt Am Main
Datum upisa : 26.09.2007

Najdiwnija..najlepsha..najromanticnija. .. Empty
PočaljiNaslov: Re: Najdiwnija..najlepsha..najromanticnija. ..   Najdiwnija..najlepsha..najromanticnija. .. EmptyNed Okt 07, 2007 10:49 pm

Joj...Sorry...molim te... very sad Ne treba nista da mi kazes...ne teram ja tebe da ti ovde prichash o svom zivotu,ko si i sta si i td...

A i nisam razumela to bila "Sharmira andjelima" Sad Sorry...
Nazad na vrh Ići dole
nameless
Neizlecivi ludak
Neizlecivi ludak
nameless


Broj poruka : 532
Datum upisa : 30.09.2007

Najdiwnija..najlepsha..najromanticnija. .. Empty
PočaljiNaslov: Re: Najdiwnija..najlepsha..najromanticnija. ..   Najdiwnija..najlepsha..najromanticnija. .. EmptyNed Okt 07, 2007 11:06 pm

Irena ::
Joj...Sorry...molim te... very sad Ne treba nista da mi kazes...ne teram ja tebe da ti ovde prichash o svom zivotu,ko si i sta si i td...

A i nisam razumela to bila "Sharmira andjelima" Sad Sorry...

Ma uredu je malecka.... samo uzivaj.
Nazad na vrh Ići dole
CATerpillar
Neizlecivi ludak
Neizlecivi ludak
CATerpillar


Broj poruka : 661
Godina : 35
Location : Novi Sad/ Klisa :D
Datum upisa : 29.09.2007

Najdiwnija..najlepsha..najromanticnija. .. Empty
PočaljiNaslov: Re: Najdiwnija..najlepsha..najromanticnija. ..   Najdiwnija..najlepsha..najromanticnija. .. EmptySub Okt 13, 2007 2:51 pm

Kupili mi cokoladu kad mi se jelo nesto slatko. Very Happy A cokolada je simbol Ljubavi i srece tako da ima tu jos nesto sem jedne obicne cokolade...
Nazad na vrh Ići dole
iceland_girl
Veliki ludak
Veliki ludak
iceland_girl


Broj poruka : 110
Location : Zaviri ispod kreveta..
Datum upisa : 28.03.2008

Najdiwnija..najlepsha..najromanticnija. .. Empty
PočaljiNaslov: Re: Najdiwnija..najlepsha..najromanticnija. ..   Najdiwnija..najlepsha..najromanticnija. .. EmptyNed Avg 10, 2008 5:34 pm

Otisli smo u jedan kafic,uzeo je mikrofon pevacu ,koji je tad pauzirao..i pred 500 ljudi otpevao mi pesmu i rekao da me voli.. Embarassed
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ilovefun.9forum.biz
Sanjica13
Vec je poludeo
Vec je poludeo
Sanjica13


Broj poruka : 26
Godina : 30
Datum upisa : 04.12.2008

Najdiwnija..najlepsha..najromanticnija. .. Empty
PočaljiNaslov: Re: Najdiwnija..najlepsha..najromanticnija. ..   Najdiwnija..najlepsha..najromanticnija. .. EmptyPet Jan 09, 2009 5:31 pm

Otisao je u Nis da igra kosarku i radi tamo, ali se vratio u Kladovo zbog mene, i necu da budem sebicna, ali sigurno su mu nedostajali i naj drugovi.. uvece me je njegov naj drug pozvao i zamolio da izadjem kod obdanista da mi kao da poklon od njega i taj poklon je u stvari bio on.... a vi ne znate koliko je on lud za kosarkom
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Najdiwnija..najlepsha..najromanticnija. .. Empty
PočaljiNaslov: Re: Najdiwnija..najlepsha..najromanticnija. ..   Najdiwnija..najlepsha..najromanticnija. .. Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Najdiwnija..najlepsha..najromanticnija. ..
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ludnica :: Drushtvo :: Ljubav-
Skoči na: