Ludnica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ludnica

Dobro dosli u nashu malu Ludnicu...Ovde necete dobiti lek za vashe ludilo, mozete samo josh vishe da poludite!!!
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Idealna visina partnera

Ići dole 
+7
Sweet_pussycat
Ira
so_sachlich
Angelsmiledoll
BlentaWa
CATerpillar
Zaljubljena
11 posters
AutorPoruka
Zaljubljena
Admin
Admin
Zaljubljena


Broj poruka : 2104
Godina : 36
Location : u njegowom zagrljaju...
Datum upisa : 27.09.2007

Idealna visina partnera Empty
PočaljiNaslov: Idealna visina partnera   Idealna visina partnera EmptyČet Sep 27, 2007 6:06 pm

Da li vam je bitna visina vaseg potencijalnog partnera (partnerke)? Nekim ljudima jeste, a neki ne razmisljaju o tome. Ipak, pokazalo se da vecina nas podsvesno bira partnera odredjene visine kako bi potomstvo bilo normalne visine. Postoji cak i formula za idealan spoj (koja, doduse, vazi samo u slucajevima kad ni on ni ona nisu ni jako visoki, a ni izrazito niskog rasta), a ta formula je: visina muskarca podeljena sa visinom zene u idealnom slucaju daje rezultat 1,09.

U ovu formulu uklapaju se Dejvid i Viktorija Bekam - on je visok 183 centimetra, a ona 170 centimetara, sto daje rezultat od 1,07 - vrlo blizu idealnog. Kao sto smo vec rekli, ova formula funkcionise kad se radi o visinama koje su blizu proseka. Naravno, ima i ljudi koji se ne uklapaju u to.

Desava se da je zena veoma visoka. Ona ce podsvesno odabrati muskarca niskog rasta kako bi njena deca bila normalne visine, a ne znatno visa od vrsnjaka. Primer iz sveta poznatih su Sofija Loren i Karlo Ponti; sa bioloske tacke gledista, oni predstavljaju idealan par. U ovakvim slucajevima zanimljivo je to da, iako muskarci uglavnom vole da budu bar nesto visi od svoje partnerke, nije retkost da sitni muskarci smatraju veoma visoke zene jako privlacnim.

Postoji, naravno, i obrnuta situacija - da je zena veoma sitna. Ona ce podsvesno traziti muskarca natprosecnog rasta kako bi njena deca bila prosecne visine. Iz slicnog razloga, i vecini visokih muskaraca ce se dopadati sitne zene (mada ce biti i onih koji ce i dalje teziti odnosu visina 1,09 - muskarci ce, cesce nego zene, zeleti "decu divove").

Cela ova prica ne znaci da vasa veza ne moze uspeti ako odnos visina vas i vaseg partnera (partnerke) nije makar blizu idealnog; nagon za potomstvom normalne visine je bas to - nagon. Mozete ga poslusati ili prevazici (da biste ga prevazisli, morate ga prvo biti svesni); ne zivimo u svetu gde je za dete najbitnije da bude prosecne visine. Zato, ukoliko vam se cini da nesto izmedju vas i vaseg partnera nije bas savrseno, a ne znate sta je to, mozda se radi bas o neidealnom odnosu vasih visina; moguce je da je jedino sto vas "kopka" jedan veoma star nagon. Sta cete s tim uciniti - to je, podrazumeva se, na vama.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/bombonica87
CATerpillar
Neizlecivi ludak
Neizlecivi ludak
CATerpillar


Broj poruka : 661
Godina : 35
Location : Novi Sad/ Klisa :D
Datum upisa : 29.09.2007

Idealna visina partnera Empty
PočaljiNaslov: Re: Idealna visina partnera   Idealna visina partnera EmptyPon Okt 01, 2007 7:52 pm

Nije bitna sve mi visine odgovaraju.
Nazad na vrh Ići dole
BlentaWa
Ludak 100%
Ludak 100%
BlentaWa


Broj poruka : 350
Godina : 36
Location : moj Beograd :)
Datum upisa : 02.10.2007

Idealna visina partnera Empty
PočaljiNaslov: Re: Idealna visina partnera   Idealna visina partnera EmptySre Okt 03, 2007 11:47 am

195 pa navishe...mmmmmmmmm! Very Happy pa kad te zagrli onim veeeelikim rukama ..grrrrrrrrrrr
Nazad na vrh Ići dole
http://s2.bitefight.ba/bite/ally.php
CATerpillar
Neizlecivi ludak
Neizlecivi ludak
CATerpillar


Broj poruka : 661
Godina : 35
Location : Novi Sad/ Klisa :D
Datum upisa : 29.09.2007

Idealna visina partnera Empty
PočaljiNaslov: Re: Idealna visina partnera   Idealna visina partnera EmptySub Okt 13, 2007 2:43 pm

Niza od mene 20 cm pa vece.
Nazad na vrh Ići dole
Angelsmiledoll
Neizlecivi ludak
Neizlecivi ludak
Angelsmiledoll


Broj poruka : 573
Godina : 32
Location : Where are the angels......
Datum upisa : 01.10.2007

Idealna visina partnera Empty
PočaljiNaslov: Re: Idealna visina partnera   Idealna visina partnera EmptyNed Jan 20, 2008 10:27 pm

visi od 180 cm pod obavezno Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
so_sachlich
Vec je poludeo
Vec je poludeo
so_sachlich


Broj poruka : 35
Datum upisa : 13.03.2008

Idealna visina partnera Empty
PočaljiNaslov: Re: Idealna visina partnera   Idealna visina partnera EmptyČet Mar 13, 2008 10:43 pm

Pa,jest bitno. Ne bi bas valjalo da je nizi od mene.
A ni da je preeevisok. Znaci,visi,ali ne previse. Ne znam bas tacno
Smile
Nazad na vrh Ići dole
Ira
Admin
Admin
Ira


Broj poruka : 1787
Godina : 36
Location : Frankfurt Am Main
Datum upisa : 26.09.2007

Idealna visina partnera Empty
PočaljiNaslov: Re: Idealna visina partnera   Idealna visina partnera EmptyPet Mar 14, 2008 9:38 pm

185 Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sweet_pussycat
Veliki ludak
Veliki ludak
Sweet_pussycat


Broj poruka : 120
Location : Negdje odmah iza ugla ;)
Datum upisa : 10.01.2008

Idealna visina partnera Empty
PočaljiNaslov: Re: Idealna visina partnera   Idealna visina partnera EmptySub Mar 15, 2008 12:33 am

Između 180 i 185 cm mmmmmmmmmm-perfektno 012
Nazad na vrh Ići dole
nameless
Neizlecivi ludak
Neizlecivi ludak
nameless


Broj poruka : 532
Datum upisa : 30.09.2007

Idealna visina partnera Empty
PočaljiNaslov: Re: Idealna visina partnera   Idealna visina partnera EmptyPet Mar 21, 2008 12:18 pm

188cm Wink
Nazad na vrh Ići dole
VEXXX
Moderator
Moderator
VEXXX


Broj poruka : 313
Godina : 29
Location : Bosna i Herzegovina
Datum upisa : 26.09.2007

Idealna visina partnera Empty
PočaljiNaslov: Re: Idealna visina partnera   Idealna visina partnera EmptyPet Apr 18, 2008 6:54 pm

180 i vise Smile
Nazad na vrh Ići dole
iceland_girl
Veliki ludak
Veliki ludak
iceland_girl


Broj poruka : 110
Location : Zaviri ispod kreveta..
Datum upisa : 28.03.2008

Idealna visina partnera Empty
PočaljiNaslov: Re: Idealna visina partnera   Idealna visina partnera EmptyNed Avg 03, 2008 2:02 pm

166 pa na vise Cool
mada je moj Ivan oko 180..meni super Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ilovefun.9forum.biz
Sanjica13
Vec je poludeo
Vec je poludeo
Sanjica13


Broj poruka : 26
Godina : 30
Datum upisa : 04.12.2008

Idealna visina partnera Empty
PočaljiNaslov: Re: Idealna visina partnera   Idealna visina partnera EmptyPet Jan 09, 2009 5:36 pm

Visina mi ni malo nije bitna, naravno bilo bi mi samo bzvz ako je on nizi od mene.. a posto sam ja dosta niska, 158, 9 160..tu sam negde onda nema tih problema... a decko koji mi se svidja je skoro dva metra... xm.. mada kad se popnme malo na prste sve je ok! lol
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Idealna visina partnera Empty
PočaljiNaslov: Re: Idealna visina partnera   Idealna visina partnera Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Idealna visina partnera
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ludnica :: Drushtvo :: Ljubav-
Skoči na: