Ludnica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ludnica

Dobro dosli u nashu malu Ludnicu...Ovde necete dobiti lek za vashe ludilo, mozete samo josh vishe da poludite!!!
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Da li je tvrdoglavost vrlina ili mana?

Ići dole 
+3
M_schumacher
CATerpillar
Zaljubljena
7 posters
AutorPoruka
Zaljubljena
Admin
Admin
Zaljubljena


Broj poruka : 2104
Godina : 36
Location : u njegowom zagrljaju...
Datum upisa : 27.09.2007

Da li je tvrdoglavost vrlina ili mana? Empty
PočaljiNaslov: Da li je tvrdoglavost vrlina ili mana?   Da li je tvrdoglavost vrlina ili mana? EmptyČet Sep 27, 2007 11:17 pm

Tvrdoglavost moze biti i vrlina i mana. Zavisi iz kog ugla sagledate situaciju u kojoj se nadjete. Ako se ja pitam tvrdoglavost je jedna od mojih glavnih vrlina koja me, moram priznati nije bas uvek dovodila do cilja. Cesce se desavalo da sam tu svoju vrlinu na neko vreme morala da ostavim po strani i sebi prikacim onu rezervnu osobinu, poznatiju kao “devojcica koja trepce”. Barem za neko vreme, dok se situacija ne bi stisala, a onda bih se naravno ponovo okitila starim vrlinma. Sve u svemu treba znati u kojim situacijama se kako postaviti i koje rezervne varijante koristiti.
Svaka pametna devojka probace da istera svoje do kraja, ali ako to ne uspe, na vreme treba poceti uvezbavanje nevinog izraza lica ispred ogledala, uz naravno obavezni trep,trep efekat.Na zalost ili srecu u svom zivotu cesto sam ,skoro uvek nailazila na muskarce koji su vise voleli da ih na ovaj ili onaj nacin obmanjujete, nego da im jednostavno i ukratko govorite istinu.
Svaki onaj koji kaze da bi pored sebe voleo da ima pametnu devojku, ustvari misli da bi pored sebe zeleo devojku koja vrlo dobro zna da oceni kada treba da prestane sa iznosenjem svog misljenja na zadatu temu i jednostavno konstatuje da je naravno ON u pravu i sasvim ispravno razmislja.Naravno, sve ovo ne podrazumeva da treba da se povinujete svakoj njegovoj zelji i ideji, vec da pazljivo odmeravate situaciju i u malim dozama hranite njegovu sujetu.
Zapamtila sam sta mi je jednom prilikom , jedna starija zenea rekla. Citav zivot njen muskarac govorio joj je sta i na koji nacin treba da uradi. Svaki put klimnula bi glavom i rekla: “Da naravno.” I svaki put bi uradila poi svom. i svi srecni i zadovoljni.
Pruzite svom muskarcu ubedjenje da je sve sto je zatrazio, upravo i dobio, ali budite pametne da to “upakujete “ na svoj nacin. I ne zaboravite da vezbate trep,trep efekat. Ponekad zatreba!

Sta wi mislite o tome?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/bombonica87
Masha
Gost




Da li je tvrdoglavost vrlina ili mana? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je tvrdoglavost vrlina ili mana?   Da li je tvrdoglavost vrlina ili mana? EmptyČet Sep 27, 2007 11:25 pm

i vrlina i mana...
vrlina jer niko ne moze da te za****va,uvek ti bude lepo Laughing
a mana...nekad zbog te tvrdoglavosti ne uradimo pravu stvar Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
KISSY
Gost




Da li je tvrdoglavost vrlina ili mana? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je tvrdoglavost vrlina ili mana?   Da li je tvrdoglavost vrlina ili mana? EmptySre Okt 03, 2007 1:33 pm

Masha ::
i vrlina i mana...
vrlina jer niko ne moze da te za****va,uvek ti bude lepo Laughing
a mana...nekad zbog te tvrdoglavosti ne uradimo pravu stvar Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
CATerpillar
Neizlecivi ludak
Neizlecivi ludak
CATerpillar


Broj poruka : 661
Godina : 35
Location : Novi Sad/ Klisa :D
Datum upisa : 29.09.2007

Da li je tvrdoglavost vrlina ili mana? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je tvrdoglavost vrlina ili mana?   Da li je tvrdoglavost vrlina ili mana? EmptySre Okt 03, 2007 11:02 pm

Kod mene je i jedno i drugo.
Nazad na vrh Ići dole
M_schumacher
Developer
Developer
M_schumacher


Broj poruka : 1826
Godina : 38
Location : Gradiška, Republika Srpska
Datum upisa : 26.09.2007

Da li je tvrdoglavost vrlina ili mana? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je tvrdoglavost vrlina ili mana?   Da li je tvrdoglavost vrlina ili mana? EmptySre Okt 03, 2007 11:04 pm

to je vrlina do određene granice, a ako se pređe ta granica onda postaje mana
Nazad na vrh Ići dole
http://zezanje.gigacities.net
Angelsmiledoll
Neizlecivi ludak
Neizlecivi ludak
Angelsmiledoll


Broj poruka : 573
Godina : 32
Location : Where are the angels......
Datum upisa : 01.10.2007

Da li je tvrdoglavost vrlina ili mana? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je tvrdoglavost vrlina ili mana?   Da li je tvrdoglavost vrlina ili mana? EmptySub Jan 19, 2008 7:31 pm

M_schumacher ::
to je vrlina do određene granice, a ako se pređe ta granica onda postaje mana

e upravo tako Rolling Eyes
ja sam mnogo tvrdoglava jbg nije to dobro znam Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
Sanjica13
Vec je poludeo
Vec je poludeo
Sanjica13


Broj poruka : 26
Godina : 31
Datum upisa : 04.12.2008

Da li je tvrdoglavost vrlina ili mana? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je tvrdoglavost vrlina ili mana?   Da li je tvrdoglavost vrlina ili mana? EmptyPet Dec 05, 2008 8:05 pm

Nekad je mana nekad vrlina.. Kod mene je u vecini slucajeva vrlina.. nece mene niko da natera da uradim nesto sto ne zelim i necu
Nazad na vrh Ići dole
iceland_girl
Veliki ludak
Veliki ludak
iceland_girl


Broj poruka : 110
Location : Zaviri ispod kreveta..
Datum upisa : 28.03.2008

Da li je tvrdoglavost vrlina ili mana? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je tvrdoglavost vrlina ili mana?   Da li je tvrdoglavost vrlina ili mana? EmptyPet Jan 23, 2009 8:38 pm

Da ne ponavljam..slozicu se sa svima da je to mix.. i vrlina i mana santa
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ilovefun.9forum.biz
Ira
Admin
Admin
Ira


Broj poruka : 1787
Godina : 37
Location : Frankfurt Am Main
Datum upisa : 26.09.2007

Da li je tvrdoglavost vrlina ili mana? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je tvrdoglavost vrlina ili mana?   Da li je tvrdoglavost vrlina ili mana? EmptySub Jan 24, 2009 4:18 pm

I vrlina je..ali vecinom ogromna MANA Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Da li je tvrdoglavost vrlina ili mana? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je tvrdoglavost vrlina ili mana?   Da li je tvrdoglavost vrlina ili mana? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Da li je tvrdoglavost vrlina ili mana?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ludnica :: Drushtvo :: Zenski kutak-
Skoči na: