Ludnica

Dobro dosli u nashu malu Ludnicu...Ovde necete dobiti lek za vashe ludilo, mozete samo josh vishe da poludite!!!

PrijemPrijem  PortalliPortalli  Registruj seRegistruj se  Lista članovaLista članova  PristupiPristupi  

Delite | 

Rok i metal

Ići dole 
AutorPoruka
Masha
Gost

PočaljiNaslov: Rok i metal   Pet Sep 28, 2007 12:16 am

Da li slusate ovu muziku?
Sta je ono sto vam se kod nje dopada,a sta ne?
I sta mislite o ljudima koji su ekscentrici i furaju gothic fazon?(crna odeca,tamna sminka,tamna boja kose,lanci)

Otvorila sam ovu temu jer me zanima da li svi ljudi misle da su metalci bolesni jer furaju taj neki svoj fazon...I da li svi misle da je ta muzika ''teska i agresivna'',a da pritom ne cuju tekst pesme?
Ovim ne potcenjujem niciji ukus vec skrecem paznju na kvalitet ove muzike!
Nazad na vrh Ići dole
VEXXX
Moderator
Moderator
VEXXX

Broj poruka : 313
Godina : 24
Datum upisa : 26.09.2007

PočaljiNaslov: Re: Rok i metal   Pet Sep 28, 2007 6:20 pm

EXTRA EXTRA EXTRA:lol:
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
Puzzle of Dreams
Moderator
Moderator
Puzzle of Dreams

Broj poruka : 242
Datum upisa : 26.09.2007

PočaljiNaslov: Re: Rok i metal   Ned Sep 30, 2007 2:30 pm

Masha ::
Da li slusate ovu muziku?
I sta mislite o ljudima koji su ekscentrici i furaju gothic fazon?(crna odeca,tamna sminka,tamna boja kose,lanci)

Otvorila sam ovu temu jer me zanima da li svi ljudi misle da su metalci bolesni jer furaju taj neki svoj fazon...I da li svi misle da je ta muzika ''teska i agresivna'',a da pritom ne cuju tekst pesme?
Ovim ne potcenjujem niciji ukus vec skrecem paznju na kvalitet ove muzike!

Owako ja sam metalka ...i ne oblachim se uwek takoo...Um takodje za nas misle da smo kloshari blax blax...martinke..starke...itd...Nie bitno kako se oblachish nego shta slushash...Wazno je osetiti ritam..ako pesma ima dobre rechi to je asmo plus..Muzkika je kwalitetna.. Ja iako sam metalka ne slazem sa sa tobom...Zashto bi mi smetale osobe koje nisu kao ja. . .

Gost

PočaljiNaslov: Re: Rok i metal   Čet Okt 04, 2007 11:26 am

[color=Red]Da li slusate ovu muziku?

Da, slusam rock i punk (metal slabije) i msilim d aje to najnormalnija muzika koja postoji! I za razliku od narodnjaka, rockeri, punkeri i metalci nam govore nesto poucno. Njihov tekst ima smisla!!!

Vec sam rekla, njihov tekst ima smisla, za razliku od narodnjaka! A i obozavam zvuk elektricnih gitara. Wink

[color:ce07=Red:ce07]I sta mislite o ljudima koji su ekscentrici i furaju gothic fazon?(crna odeca,tamna sminka,tamna boja kose,lanci)

]Ne mislim nista. Mislim, ja slusam rock, punk, pa nekad i metal i desi se da se obucem tako (ali ne uvek)! Ljudi koji se tako oblace su isti kao i mi, samo sto jos vise isticu ono sto vole da slusaju! Wink

Nazad na vrh Ići dole
CATerpillar
Neizlecivi ludak
Neizlecivi ludak
CATerpillar

Broj poruka : 661
Godina : 30
Datum upisa : 29.09.2007

PočaljiNaslov: Re: Rok i metal   Sre Okt 10, 2007 6:49 pm

Idi begaj nisam to nikad slusao.
Nazad na vrh Ići dole
Angelsmiledoll
Neizlecivi ludak
Neizlecivi ludak
Angelsmiledoll

Broj poruka : 573
Godina : 27
Datum upisa : 01.10.2007

PočaljiNaslov: Re: Rok i metal   Čet Jan 17, 2008 12:35 am

Slusam rock i metal Razz
Vise rock al dobro Rolling Eyes ne mogu bas onaj tezak metal Shocked Rolling Eyes neke lakse stvari dolaze u obzir Rolling Eyes
Nek furaju taj fazon nemam nista protiv meni se cak to i svidja!Uvek sam za originalnost i jedinstvenost! Smile
I za tekst si Masho apsolutno u pravu Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Rok i metal   

Nazad na vrh Ići dole

Rok i metal
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ludnica :: Kultura i Umetnost :: Muzika-
Skoči na: