Ludnica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ludnica

Dobro dosli u nashu malu Ludnicu...Ovde necete dobiti lek za vashe ludilo, mozete samo josh vishe da poludite!!!
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Kad kazes LJUBAV mislis na SEX?

Ići dole 
3 posters

Da li kad kazes LJUBAV mislis na SEX?
Da
Kad kazes LJUBAV mislis na SEX? Vote_lcap0%Kad kazes LJUBAV mislis na SEX? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Mozda
Kad kazes LJUBAV mislis na SEX? Vote_lcap0%Kad kazes LJUBAV mislis na SEX? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Samo kad je neka osoba u pitanju
Kad kazes LJUBAV mislis na SEX? Vote_lcap13%Kad kazes LJUBAV mislis na SEX? Vote_rcap
 13% [ 1 ]
Ponekad
Kad kazes LJUBAV mislis na SEX? Vote_lcap0%Kad kazes LJUBAV mislis na SEX? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ne
Kad kazes LJUBAV mislis na SEX? Vote_lcap87%Kad kazes LJUBAV mislis na SEX? Vote_rcap
 87% [ 7 ]
Ukupno Glasova : 8
 

AutorPoruka
Zaljubljena
Admin
Admin
Zaljubljena


Broj poruka : 2104
Godina : 36
Location : u njegowom zagrljaju...
Datum upisa : 27.09.2007

Kad kazes LJUBAV mislis na SEX? Empty
PočaljiNaslov: Kad kazes LJUBAV mislis na SEX?   Kad kazes LJUBAV mislis na SEX? EmptyPet Sep 28, 2007 1:08 am

Na sta was asocira rec ljubav? Da li je to samo telesna priwlacnost, zelja za posedowanjem nekoga ili nesto drugo?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/bombonica87
CATerpillar
Neizlecivi ludak
Neizlecivi ludak
CATerpillar


Broj poruka : 661
Godina : 36
Location : Novi Sad/ Klisa :D
Datum upisa : 29.09.2007

Kad kazes LJUBAV mislis na SEX? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kad kazes LJUBAV mislis na SEX?   Kad kazes LJUBAV mislis na SEX? EmptySub Sep 29, 2007 4:41 pm

Na pravu vezu, meni npr treba devojka za vezu i pravu ljubav za posle ako ce nesto doci ili necxe bas me briga.
Nazad na vrh Ići dole
Zaljubljena
Admin
Admin
Zaljubljena


Broj poruka : 2104
Godina : 36
Location : u njegowom zagrljaju...
Datum upisa : 27.09.2007

Kad kazes LJUBAV mislis na SEX? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kad kazes LJUBAV mislis na SEX?   Kad kazes LJUBAV mislis na SEX? EmptyPon Nov 12, 2007 1:52 am

Kad kazem LJUBAV mislim pre swega na najlepse osecanje, emociju, leptirice u stomakku, na voljenu osobu i sve sto nas veze, a sex je samo ljudska potreba sa manje ili wise emocija Very Happy kazu da nema ljubawi bez sexa ali zato ima sexa bez ljubawi, tako da sex nije prikladna asocijacija za ljubaw
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/bombonica87
Ira
Admin
Admin
Ira


Broj poruka : 1787
Godina : 37
Location : Frankfurt Am Main
Datum upisa : 26.09.2007

Kad kazes LJUBAV mislis na SEX? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kad kazes LJUBAV mislis na SEX?   Kad kazes LJUBAV mislis na SEX? EmptyPon Nov 12, 2007 1:37 pm

Zaljubljena ::
Kad kazem LJUBAV mislim pre swega na najlepse osecanje, emociju, leptirice u stomakku, na voljenu osobu i sve sto nas veze, a sex je samo ljudska potreba sa manje ili wise emocija Very Happy kazu da nema ljubawi bez sexa ali zato ima sexa bez ljubawi, tako da sex nije prikladna asocijacija za ljubaw

Bravo kumo... 010
Ali...moze li neko meni da objasni nesto???????? Ja sam se zaljubila "preko" sexa...Mislim da to moze samo meni da se desi...
Mislim da to nije ona "prava" ljubav,ali ja ga volim svim srcem...ali mi je sex sa njim PREKO POTREBAN! lol! Mislim da je ipak u pitanju samo sex Razz Mislim...ne mora da me voli...ali neka me bar **** lol!
Al sam perverzna lol!
Jeste ovo ludnica...ali mislim da ja ovde pisem najgore bljuvotine... Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
 
Kad kazes LJUBAV mislis na SEX?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Kad ljubav nije ludost...
» Sta wama znaci ljubav?
» Ljubav preko neta...
» Ljubav ili strast
» Ljubav na prvi pogled...Da li vam se desila?!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ludnica :: Drushtvo :: Ljubav-
Skoči na: