Ludnica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ludnica

Dobro dosli u nashu malu Ludnicu...Ovde necete dobiti lek za vashe ludilo, mozete samo josh vishe da poludite!!!
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Izlazak...?

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
Miss_2026
Moderator
Moderator
Miss_2026


Broj poruka : 480
Godina : 31
Location : U MiSlImA U CrNoJ GoRi... FiZiCkI?! Ma, KoGa Je BrIgA.. :-)
Datum upisa : 29.09.2007

Izlazak...? Empty
PočaljiNaslov: Izlazak...?   Izlazak...? EmptySub Sep 29, 2007 9:12 pm

Da li izlazite?

Koliko godina ste imali kada ste prwi put izasli?

Dokle su Was pustali da budete u gradu?

Jeste li imali problema oko izlazaka i wracanja kuci?

Kako je sada - da li se nesto promenilo od prwog izlaska?
Nazad na vrh Ići dole
Miss_2026
Moderator
Moderator
Miss_2026


Broj poruka : 480
Godina : 31
Location : U MiSlImA U CrNoJ GoRi... FiZiCkI?! Ma, KoGa Je BrIgA.. :-)
Datum upisa : 29.09.2007

Izlazak...? Empty
PočaljiNaslov: Re: Izlazak...?   Izlazak...? EmptySub Sep 29, 2007 9:17 pm

Ewo, ja cu prwa da napisem nesto o mojim prwim izlascima... Cool

Prwe izlaske, prawe, sam dobila kada sam imala 13 godina, moja mama misli da je to relatiwno bilo rano, ali tada sam imala drugarice starije od mene godinu i dwe dana, pa sam se uklapala u njihowo drustwo i sa njima izlazila...
Bilo je dosta problema, cim malo zaskripi u skoli, odmah ne mogu napolje, izlasci su mi bili relatiwno kratki, samo do ponoci...
Ali polako kako sam postajala starija, swe se menjalo... I sada mi je mama dosta stroga, ali dobro, werowatno to tako treba da bude... Sada imam 14 godina, za mesec dana cu 15, ali nije se bas swe tako mnogo promenulo... I dalje me mama ne pusta bas mnogo dugo, swega do jedan posle ponoci, kada ubodem premiju, onda je do pola dwa, ali dobro, mislim da ce za nekih godinu dana, swe da bude kako budem zelela...
Nazad na vrh Ići dole
Zaljubljena
Admin
Admin
Zaljubljena


Broj poruka : 2104
Godina : 36
Location : u njegowom zagrljaju...
Datum upisa : 27.09.2007

Izlazak...? Empty
PočaljiNaslov: Re: Izlazak...?   Izlazak...? EmptyPon Nov 12, 2007 1:35 am

Pa owako.. Ja sam inace "kucna muwa" kako me je drugarica nazwala Very Happy
dok sam bila u osnownoj izlazila sam stalno, i to u glawnom u skolko dworiste, tu smo se swi okupljali negde oko 18-19h i sedeli do nekih 22-23h. onda sam posla u srednju pa se to malo promenilo. pocela sam da idem i do grada, da se sredjujem za izlaske, i izlasci su bili do 00h (kao pepeljuga) mada su moje drugarice tada imale duze izlaske sto je meni bilo jako kriwo. ali iskreno tek sad shwatam da nije bitno do koliko imas izlazak wec da to wreme iskoristis do maximuma. e sada sam narawno malo zrelija i ozbiljnija, uz to imam i ozbiljnu wezu tako da mi izlasci nisu ograniceni, ali ja iskreno sam tako waspitana da znam kad se dolazi kuci. ne wolim da dodjem kuci ranim jutarnjim satima, kada mama i tata krecu na posao, niti da menjam dan za noc (danju da spawam a nocu da ludujem). mada opet zawisi od organizacije izlaska ali najkasnije sam do 3-4h kuci.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/bombonica87
Ira
Admin
Admin
Ira


Broj poruka : 1787
Godina : 37
Location : Frankfurt Am Main
Datum upisa : 26.09.2007

Izlazak...? Empty
PočaljiNaslov: Re: Izlazak...?   Izlazak...? EmptyPon Nov 12, 2007 1:47 pm

Da li izlazite?

Koliko godina ste imali kada ste prwi put izasli?

Dokle su Was pustali da budete u gradu?

Jeste li imali problema oko izlazaka i wracanja kuci?

Kako je sada - da li se nesto promenilo od prwog izlaska?


E pa ovako...
Ne pamtim koliko sam godina imala kad sam prvi put izasla...

Tata mi je bio veoma strog pa sam morala da se vracam kuci oko 1 (ma debil Evil or Very Mad )
Imala sam puno problema oko tih izlazaka i vracanja kuci,nikada se nisam vratila na vreme pa sam slatke batine dobijala...uvek kada "malo vishe" popijem moj tata misli da sam napushena lol! Zato sto se ponasam kao debil tada Razz
A sada je sve drugacije...sve se promenilo...niko mi nista ne brani,radim sta god pozelim...izlazim non-stop...i tako...Mama je sad u zadnje vreme pocela malo da mi kenja oko tih izlazaka..jer sam stalnoooooo u muskom drustvu lol! Ono...imam jednu najbolju drugaricu a ostalo je sve "musko" oko mene Razz Ma bolje je tako...ne sme niko da me dira Razz A i nije bolje...ne sme niko da mi pridje od njih! Evil or Very Mad
Ma ne bih moj zivot i moje izlaske menjala ni za sta na svetu! Very Happy
Mislim da niko ne zna da se provede bolje od mene kad izadje Razz
Ae nemojte da mi zavidite..vodicu ja vas nekad u nocni zivot...da vidite kako se PRAVo zivi! lol!

E DAAAAAAAAAAAA I PORUKA ZA MOJU KUMICU!!!!!!!
KUMO BRE PA STA JE TEBI??????????
MLADA SI BRE!!!!IZLAZI!!!!!!!!!!KAD OSTARISH NEMASH KADA!!!!
I TO STO SE VRACAS TAKO "RANO" KUCI...PRODUZI MALO!!!
LEP JE OSECAJ " TI DODJES KUCI A TVOJI KRECU NA POSAO"
Kumo vidis da nismo u svemu iste Sad
Ja volim brzo da zivim a ti ne Sad
Prevaspitacu ja tebe kad dodjem dole,......videces ti! lol!
Nazad na vrh Ići dole
Zaljubljena
Admin
Admin
Zaljubljena


Broj poruka : 2104
Godina : 36
Location : u njegowom zagrljaju...
Datum upisa : 27.09.2007

Izlazak...? Empty
PočaljiNaslov: Re: Izlazak...?   Izlazak...? EmptyPon Nov 12, 2007 3:49 pm

hehe kumo Very Happy pa ja tebe i cekam pa da onda zajedno negde zalutamo da nas niko ne nadje... ti iz zajecara ja iz nisa i zapalimo nas dwe u Bg Very Happy haha ma bice nam ludo wideces Very Happy
ljubim te
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/bombonica87
CATerpillar
Neizlecivi ludak
Neizlecivi ludak
CATerpillar


Broj poruka : 661
Godina : 36
Location : Novi Sad/ Klisa :D
Datum upisa : 29.09.2007

Izlazak...? Empty
PočaljiNaslov: Re: Izlazak...?   Izlazak...? EmptyUto Dec 04, 2007 4:13 pm

Ja ima 19 godina pa moram da se vracam kuci na vreme jednom sam dosao kuci u pola 7 izasao sam u Bg a moji to nisu ni znali zato sam kasno dosao kuci bio sam odma na muke becen i na kaznu to je bilo u Novembru. Al roditelji su mi jakooooooo strogi.
Kad sam bio sedni osmi razred svako vece sam setao sa drugarima i drugaricama kasnije sam i izasao al to i ne mogu zavati izlaskom al u prvom srednjem sam poceo da izlazim redovno. Al nije se puno promenulo jako si mi strogi roditelji i ne smem da dolazim pre nego sto se svice tj do najkesnije 4. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Angelsmiledoll
Neizlecivi ludak
Neizlecivi ludak
Angelsmiledoll


Broj poruka : 573
Godina : 32
Location : Where are the angels......
Datum upisa : 01.10.2007

Izlazak...? Empty
PočaljiNaslov: Re: Izlazak...?   Izlazak...? EmptyNed Apr 06, 2008 2:07 pm

Da li izlazite?Naravno Wink

Koliko godina ste imali kada ste prwi put izasli?E toga se ne secam Rolling Eyes

Dokle su Was pustali da budete u gradu?Zavisi kako kad Rolling Eyes

Jeste li imali problema oko izlazaka i wracanja kuci?Ne bas Wink

Kako je sada - da li se nesto promenilo od prwog izlaska?Pa normalno lol! borim se da budem sto duze afro
Nazad na vrh Ići dole
Ira
Admin
Admin
Ira


Broj poruka : 1787
Godina : 37
Location : Frankfurt Am Main
Datum upisa : 26.09.2007

Izlazak...? Empty
PočaljiNaslov: Re: Izlazak...?   Izlazak...? EmptyNed Apr 06, 2008 9:37 pm

Ja izadjem sad...pa me nema kuci do sutra uvece Rolling Eyes Drasticno se sve promenilo od prvog izlaska haha
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Izlazak...? Empty
PočaljiNaslov: Re: Izlazak...?   Izlazak...? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Izlazak...?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ludnica :: Drushtvo :: Tinejdzeri-
Skoči na: