Ludnica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ludnica

Dobro dosli u nashu malu Ludnicu...Ovde necete dobiti lek za vashe ludilo, mozete samo josh vishe da poludite!!!
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Strah od ljubavi

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Zaljubljena
Admin
Admin
Zaljubljena


Broj poruka : 2104
Godina : 36
Location : u njegowom zagrljaju...
Datum upisa : 27.09.2007

Strah od ljubavi Empty
PočaljiNaslov: Strah od ljubavi   Strah od ljubavi EmptyNed Sep 30, 2007 8:53 pm

Da li vam se učinilo nekad da vas neko toliko voli, da vas to na neki način, koliko ispunjava, toliko i još više, plaši, iako se taj strah ne može potpuno definisati i svrstati u red običnih strahova? Ili da vi nekog volite toliko silno, toliko puno i osećate da, što više težite da iskažete veličinu i snagu te ljubavi prema nekome, taj neko vam kao izmiče, kao da ga prepada vaša ljubav?
Ja sam sigurna da u ljudskoj prirodi, podsvesti, psihi,... postoji taj čudan strah od preteranih emocija, ali ne znam kako da ga objasnim... Vidim po sebi, primećujem kod drugih... Da i ljubav, kao najsavršenije osećanje, ipak treba biti kontrolisano u ispoljavanju, ipak treba da se drugima daje ''dozirano''... onoliko koliko je čovek kao nesavršeno biće spremno da ''podnese''...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/bombonica87
Angelsmiledoll
Neizlecivi ludak
Neizlecivi ludak
Angelsmiledoll


Broj poruka : 573
Godina : 32
Location : Where are the angels......
Datum upisa : 01.10.2007

Strah od ljubavi Empty
PočaljiNaslov: Re: Strah od ljubavi   Strah od ljubavi EmptyNed Jan 20, 2008 10:16 pm

slozila bi se u svemu s tobom zaljubljena Rolling Eyes
mislim da se bas onako "uplasim" kad mi decko kaze da me voli odmah Rolling Eyes
po meni nije to moguce odma da se realizuje ta ljubav,ipak treba vremena Rolling Eyes
nije to isto sto i zaljubljenost Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
 
Strah od ljubavi
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Sta vam fali u ljubavi?
» O ljubavi i ljubomori
» Definicija ljubavi
» O ljubavi su rekli...
» Nove istine o ljubavi

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ludnica :: Drushtvo :: Ljubav-
Skoči na: