Ludnica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ludnica

Dobro dosli u nashu malu Ludnicu...Ovde necete dobiti lek za vashe ludilo, mozete samo josh vishe da poludite!!!
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Srce

Ići dole 
AutorPoruka
Zaljubljena
Admin
Admin
Zaljubljena


Broj poruka : 2104
Godina : 36
Location : u njegowom zagrljaju...
Datum upisa : 27.09.2007

Srce Empty
PočaljiNaslov: Srce   Srce EmptyNed Sep 30, 2007 9:35 pm

Dobar dan. Da vam se predstavim – ja sam, posle jezika, najjači mišić u organizmu. Ali, to nije bitno.
Ja sam komad tela, sirovog, krvavog, sa ružnim cevkama koje štrče, na slikama u medicinskim knjigama. A ni to nije bitno, a i mnogo je ružno za gledanje uživo.
Kad sam u pilećem telu, mene stavljaju u gulaš sa bubcem.
Kad je paradajz velik kao muška pesnica, pa gore iz dve polulopte, kao dečja guza, a dole se sužava mal’ne kao u špric za kolače, onda ga zovu Volujsko srce. Po volu. Ali je lepo na oko.
Ljudi me optužuju da im nanosim bol, kažu – boli me srce. Kažu – ne sluša me srce, srce me nije poslušalo! A lažu. Nisam ja krivo. Ja samo vredno pumpam krv.
I tu su mi našli zamerke. Kažu – pa šta je neko tu mogao kad mu se sva krv slila u onu stvar, pa ne razmišlja glavom. Ljudi, pa ja samo pumpam, ne biram gde.
Nije u redu. Pa zar sam ja krivo za sve!?
Eto, danas sam malo brže zakucalo, nečiji se obrazi zarumeneli, nečije su se oči usjajile, nečije su ruke zadrhtale… Neko nam se zaljubio, …i opet mene krive...
Nego… Malo me strah… Čulo sam kad kažu – dajem ti svoje srce… Ja neću da idem nigde!!! Meni je ovde lepo i toplo. Šta da radim?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/bombonica87
 
Srce
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Srce ili razum?
» Razum ili srce? Komedija ili tragedija?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ludnica :: Drushtvo :: Ljubav-
Skoči na: