Ludnica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ludnica

Dobro dosli u nashu malu Ludnicu...Ovde necete dobiti lek za vashe ludilo, mozete samo josh vishe da poludite!!!
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Sta danas znaci biti sponzorusa?

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
Zaljubljena
Admin
Admin
Zaljubljena


Broj poruka : 2104
Godina : 36
Location : u njegowom zagrljaju...
Datum upisa : 27.09.2007

Sta danas znaci biti sponzorusa? Empty
PočaljiNaslov: Sta danas znaci biti sponzorusa?   Sta danas znaci biti sponzorusa? EmptyNed Sep 30, 2007 11:57 pm

Sta mislite da li se sponzorusom smatra i ona devojka, koja trazi da ima pored sebe osobu makar za jedan stepenik bolju od sebe ili u najgorem slucaju ravnu sebi?
Postoji li prava ljubav izmedju dosta starijeg, i slucajno dobro situiranog paratora, i recimo neke sasvim obicne i jednostavne devojke, koja nije postigla nista znacajno u zivotu, probija se kroz dosadnu svakodnevnicu kako kod zna i eto naleti na tog "pravog"?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/bombonica87
CATerpillar
Neizlecivi ludak
Neizlecivi ludak
CATerpillar


Broj poruka : 661
Godina : 35
Location : Novi Sad/ Klisa :D
Datum upisa : 29.09.2007

Sta danas znaci biti sponzorusa? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta danas znaci biti sponzorusa?   Sta danas znaci biti sponzorusa? EmptyPon Okt 01, 2007 8:04 pm

A u ubi cu sponzorusu kad pomisli da bude samnom. Samo neka mi price...
Nazad na vrh Ići dole
M_schumacher
Developer
Developer
M_schumacher


Broj poruka : 1826
Godina : 38
Location : Gradiška, Republika Srpska
Datum upisa : 26.09.2007

Sta danas znaci biti sponzorusa? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta danas znaci biti sponzorusa?   Sta danas znaci biti sponzorusa? EmptyPon Okt 01, 2007 10:46 pm

Mislim da danas većina djevojaka gleda da ima dobro situiranog dečka, pa tek onda na red dolazi ljubav
Nazad na vrh Ići dole
http://zezanje.gigacities.net
BlentaWa
Ludak 100%
Ludak 100%
BlentaWa


Broj poruka : 350
Godina : 37
Location : moj Beograd :)
Datum upisa : 02.10.2007

Sta danas znaci biti sponzorusa? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta danas znaci biti sponzorusa?   Sta danas znaci biti sponzorusa? EmptySre Okt 03, 2007 11:45 am

hah. danas se taj termin sponzorusha potpuno ofucao. ranije je rech sponzorusha imala znachenje - devojka kojoj je glavni kriterijum pri izboru partnera materijalno bogatstvo.

A sada...
Sponzorusha je :
1) osoba zenskog pola kojoj ON plati pice
2) seksipilno obucena devojka
3) devojka koja voli skupe stvari i novac ( a ko ih ne voli ?!?!?!)
4) devojka koja voli automobile
5) devojka koja ima partnera koji je dobro materijalno situiran
6) devojka koja ima partnera starijeg od sebe
7) devojka koja kaze NE, nekom ko nema auto(nebitno sto joj se on ne svidja)


Sve u svemu , ta rech je previshe zloupotrebljena... danas je koristi svaki drugi jadnik da 'opishe' devojku koja ga je odbila. Nedavno je i meni prikachen 'epitet' sponzorusha , dok nisam pukla i objasnila dotichnom da ga ne bih pogledala ni da poseduje pola Amerike...
Sve u svemu , oni koji 'etiketiraju' devojke kao sponzorushe-pojedite se od muke , samo ste ljubomorni Razz:P:P
Nazad na vrh Ići dole
http://s2.bitefight.ba/bite/ally.php
CATerpillar
Neizlecivi ludak
Neizlecivi ludak
CATerpillar


Broj poruka : 661
Godina : 35
Location : Novi Sad/ Klisa :D
Datum upisa : 29.09.2007

Sta danas znaci biti sponzorusa? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta danas znaci biti sponzorusa?   Sta danas znaci biti sponzorusa? EmptySub Okt 13, 2007 2:42 pm

Ubiti sponzoruse, da ih grom ubije... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
iceland_girl
Veliki ludak
Veliki ludak
iceland_girl


Broj poruka : 110
Location : Zaviri ispod kreveta..
Datum upisa : 28.03.2008

Sta danas znaci biti sponzorusa? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta danas znaci biti sponzorusa?   Sta danas znaci biti sponzorusa? EmptyUto Jul 15, 2008 9:10 pm

Ne podnosim sponzoruse! Evil or Very Mad
moj tupavi brat,ima jednu sponzorusu prve klase pored sebe,2 godine su zajedno,a ona mu ladno trese pare iz dzepa,posto on zivi na Islandu,a leti je u Srbiji,a navodno planiraju da se vencaju za godinu dana,cim zavrsi neke stvari tamo..
Polako mi ide od ruke da ih rastavim..
Samo se cudim,moj brat,prilicno zgodan decko,teretana mu je druga kuca,i pored onolikih devojaka,ugleda najgoru?! Evil or Very Mad
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ilovefun.9forum.biz
Sponsored content





Sta danas znaci biti sponzorusa? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta danas znaci biti sponzorusa?   Sta danas znaci biti sponzorusa? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Sta danas znaci biti sponzorusa?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Sta wama znaci ljubav?
» Zasto je bolje biti zensko
» Zasto je bolje biti muskarac
» Kako se znaci snalaze u wirtuelnom swetu...
» Danas sam tuzna i tesko mi je...

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ludnica :: Drushtvo :: Ljubav-
Skoči na: