Ludnica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ludnica

Dobro dosli u nashu malu Ludnicu...Ovde necete dobiti lek za vashe ludilo, mozete samo josh vishe da poludite!!!
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Sprawice na casowima?

Ići dole 
+2
Ira
Miss_2026
6 posters
AutorPoruka
Miss_2026
Moderator
Moderator
Miss_2026


Broj poruka : 480
Godina : 31
Location : U MiSlImA U CrNoJ GoRi... FiZiCkI?! Ma, KoGa Je BrIgA.. :-)
Datum upisa : 29.09.2007

Sprawice na casowima? Empty
PočaljiNaslov: Sprawice na casowima?   Sprawice na casowima? EmptySub Okt 06, 2007 8:23 pm

Da li se koristite nekim tehnoloshkim sprawicama na chasu kako bi snimili predawanje profesora i kod kuce lakshe nauchili?

Ili se mozda sluzite tim sprawicama da bi lakshe napisali kontrolni zadatak? Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Ira
Admin
Admin
Ira


Broj poruka : 1787
Godina : 37
Location : Frankfurt Am Main
Datum upisa : 26.09.2007

Sprawice na casowima? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sprawice na casowima?   Sprawice na casowima? EmptyNed Okt 07, 2007 11:32 am

Ja nisam to nikada radela...

Ali jednom sam imala kontrolni iz matematike,radeli smo po brojevima iz knjige,i ja se prethodnog dana dogovorila sa bratom da kad neki zadatak ne znam da ga pozovem i da mu kazem "broj" zadatka i da ce mi on izdiktirati odgovor...

I tako ti ja stavila slusalice od moba na ushi zvala brata na svaka 2 minuta...i sve tachno uradela... Dobila peticu iz matematike a jedinicu iz vladanja,jer je jedna mala grozna ciganchica iz razreda isprichala razrednoj sta sam uradela...

Eto...Rolling Eyes

A to da li sam snimala nekada,da bih kuci lakse naucila... lol! Pa ja nikada nisam ucila,retko kad sam ja knjigu otvarala...bila sam stvarno malo probisvet...Bolje nego da sam bila shtreber...bar sad imam o chemu da pricham...eh kad se setim svih mojil ludina... Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
Zaljubljena
Admin
Admin
Zaljubljena


Broj poruka : 2104
Godina : 36
Location : u njegowom zagrljaju...
Datum upisa : 27.09.2007

Sprawice na casowima? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sprawice na casowima?   Sprawice na casowima? EmptyNed Okt 07, 2007 12:09 pm

Joj ja sam skoro polagala ispit preko bubice Very Happy joj nemas pojma koja me je trema uhwatila Very Happy ali swe je super ispalo Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/bombonica87
M_schumacher
Developer
Developer
M_schumacher


Broj poruka : 1826
Godina : 38
Location : Gradiška, Republika Srpska
Datum upisa : 26.09.2007

Sprawice na casowima? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sprawice na casowima?   Sprawice na casowima? EmptyPon Okt 08, 2007 3:29 pm

Nisam to nikada radio jer mi je glupo
Nazad na vrh Ići dole
http://zezanje.gigacities.net
pajper
Mali ludak
Mali ludak
pajper


Broj poruka : 66
Godina : 35
Datum upisa : 27.11.2007

Sprawice na casowima? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sprawice na casowima?   Sprawice na casowima? EmptySub Dec 01, 2007 11:36 am

nisam ni ja....ali sam prepisivala na sve moguce nacine.....iako nisam bila tako los djak....
Nazad na vrh Ići dole
Miss_2026
Moderator
Moderator
Miss_2026


Broj poruka : 480
Godina : 31
Location : U MiSlImA U CrNoJ GoRi... FiZiCkI?! Ma, KoGa Je BrIgA.. :-)
Datum upisa : 29.09.2007

Sprawice na casowima? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sprawice na casowima?   Sprawice na casowima? EmptyPet Jan 18, 2008 4:32 pm

E, ljudi moji, ja sam juche malo warala na chasu informatike kada smo imali kontrolni, swe sam lepo nauchila i napisala ceo kontrolni zadatak, ali za jedno pitanje nisam bila sigurna da li sam dala tachan odgowor... Kod kuce sam snimila swe definicije koje sam mislila da ce mi biti potrbne, glasom sam snimila na telefon, ako razumete shta hocu da kazem, za swaku definiciju koristila nowu traku, tako da sam telefon powezala sa slushalicama, kabel od slushalica prowukla ispod majice, telefon stawila u dzep i prekrila ga majicom koja je bila neshto duza, slushalice u ushi, i stawila sam traku za kosu koja je pokrila slushalice, a i kosa je malo pomogla u tome i samo za to pitanje lepo pustila traku i prowerila, niko u razredu nije skontao shta sam uradila, a kamoli profesorica, i da wam kazem, uopshte nije losh metod, extra je shta wishe, samo je malo rizichan ako nemate duzu kosu! Smile I dobila sam peticu, maximalan broj bodowa! Smile
Nazad na vrh Ići dole
_sOnYa_
Vec je poludeo
Vec je poludeo
_sOnYa_


Broj poruka : 43
Godina : 32
Location : *bar* [T]amo gdje ljubav stanuje,tamo si ti i tamo je mesto moje :(
Datum upisa : 23.02.2008

Sprawice na casowima? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sprawice na casowima?   Sprawice na casowima? EmptySub Feb 23, 2008 5:56 pm

pajper ::
nisam ni ja....ali sam prepisivala na sve moguce nacine.....iako nisam bila tako los djak....
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Sprawice na casowima? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sprawice na casowima?   Sprawice na casowima? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Sprawice na casowima?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ludnica :: Drushtvo :: Tinejdzeri-
Skoči na: