Ludnica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ludnica

Dobro dosli u nashu malu Ludnicu...Ovde necete dobiti lek za vashe ludilo, mozete samo josh vishe da poludite!!!
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Kazna za poljubac

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
Miss_2026
Moderator
Moderator
Miss_2026


Broj poruka : 480
Godina : 31
Location : U MiSlImA U CrNoJ GoRi... FiZiCkI?! Ma, KoGa Je BrIgA.. :-)
Datum upisa : 29.09.2007

Kazna za poljubac Empty
PočaljiNaslov: Kazna za poljubac   Kazna za poljubac EmptyUto Okt 09, 2007 10:25 pm

Francusko tužilaštvo zatražilo je visoku novčanu kaznu za ženu koja je jarko crvenim nakarminisanim usnama poljubila čisto belo platno slike američkog umetnika Saja Tvomblija, vredne dva miliona evra.

Sudjenje je usledilo dva dana nakon što je pijana banda upala u muzej Orsej u Parizu i oštetila sliku čuvenog francuskog impresioniste Kloda Monea.

Okrivljena Rindi Sam (30), poreklom iz Kambodže, uhapšena je u julu nakon što je utisnula obris svojih nakarminisanih usna na Tvomblijevu sliku tokom izložbe posvećene američkom slikaru u Avinjonu, na jugu Francuske.

"Samo sam je poljubila", kazala je mlada žena na sudu. "To je bio čin ljubavi. Kada sam je poljubila, nisam razmišljala. Mislila sam da će umetnik shvatiti".

Rindi je izdala saopštenje u kome se distancira od vandala koji su oštetili Moneovo delo.

"Na jednoj strani imate gnusan bestijalan čin okrutnosti, a sa druge čist, strastven čin ljubavi", stoji u njenom saopštenju.

Nimalo impresionirano njenim obrazloženjem, tužilaštvo je njeno ponašanje nazvalo "kanibalizmom" i zahtevalo globu od 4.500 evra i da se Rindi primora da pohadja kurs pristojnog ponašanja.
Nazad na vrh Ići dole
Ira
Admin
Admin
Ira


Broj poruka : 1787
Godina : 37
Location : Frankfurt Am Main
Datum upisa : 26.09.2007

Kazna za poljubac Empty
PočaljiNaslov: Re: Kazna za poljubac   Kazna za poljubac EmptySre Okt 10, 2007 5:21 pm

Strasno bre... A i sta stavlja toliko crven karmin ?! lol!
Nazad na vrh Ići dole
bumbar
Ludak 100%
Ludak 100%
bumbar


Broj poruka : 366
Location : Negde oko vas
Datum upisa : 02.10.2007

Kazna za poljubac Empty
PočaljiNaslov: Re: Kazna za poljubac   Kazna za poljubac EmptyČet Okt 11, 2007 12:52 pm

Kakve veze ima koje je boje bio karmin? Very Happy

A šta se može! To ti je reći ljubav!
Nazad na vrh Ići dole
M_schumacher
Developer
Developer
M_schumacher


Broj poruka : 1826
Godina : 38
Location : Gradiška, Republika Srpska
Datum upisa : 26.09.2007

Kazna za poljubac Empty
PočaljiNaslov: Re: Kazna za poljubac   Kazna za poljubac EmptyČet Okt 11, 2007 3:41 pm

kazna je premala Very Happy
Ali to je reći žensko, nikad ne razmišlja Laughing
Nazad na vrh Ići dole
http://zezanje.gigacities.net
volleybaii girl
Developer
Developer
volleybaii girl


Broj poruka : 1094
Godina : 33
Location : tamo daleko.....
Datum upisa : 01.10.2007

Kazna za poljubac Empty
PočaljiNaslov: Re: Kazna za poljubac   Kazna za poljubac EmptyPet Okt 12, 2007 3:49 pm

bozeeee,ko je tera da stavlja crveni karmin Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://rebelde-forum.1forum.biz/posting.forum
M_schumacher
Developer
Developer
M_schumacher


Broj poruka : 1826
Godina : 38
Location : Gradiška, Republika Srpska
Datum upisa : 26.09.2007

Kazna za poljubac Empty
PočaljiNaslov: Re: Kazna za poljubac   Kazna za poljubac EmptyPet Okt 12, 2007 5:48 pm

meni nije jasno jel kazna zbog toga što je bio crveni karmin ili zbog toga što je uopšte poljubila sliku Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://zezanje.gigacities.net
Sponsored content





Kazna za poljubac Empty
PočaljiNaslov: Re: Kazna za poljubac   Kazna za poljubac Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Kazna za poljubac
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Saljem poljubac...

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ludnica :: Zabava :: Zanimljivosti-
Skoči na: