Ludnica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ludnica

Dobro dosli u nashu malu Ludnicu...Ovde necete dobiti lek za vashe ludilo, mozete samo josh vishe da poludite!!!
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Ispowedaonica...

Ići dole 
+8
pajper
Puzzle of Dreams
volleybaii girl
Ira
Mr.Green
BlentaWa
M_schumacher
Zaljubljena
12 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
CATerpillar
Neizlecivi ludak
Neizlecivi ludak
CATerpillar


Broj poruka : 661
Godina : 35
Location : Novi Sad/ Klisa :D
Datum upisa : 29.09.2007

Ispowedaonica... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ispowedaonica...   Ispowedaonica... - Page 2 EmptyPet Dec 14, 2007 10:12 am

What a Face to nesto na moj racun? Rolling Eyes Very Happy bolje i lepse misljenje nisam mogao ocekivati. zaljubljena jojim teeeeee 010 010 010
Nazad na vrh Ići dole
buuuuuubicaaaaaa
Ludak 100%
Ludak 100%
buuuuuubicaaaaaa


Broj poruka : 331
Godina : 33
Location : ludara bb
Datum upisa : 07.12.2007

Ispowedaonica... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ispowedaonica...   Ispowedaonica... - Page 2 EmptySre Dec 19, 2007 4:34 pm

''ove nedelje nominujem sebe jer sam slomio rucicu na jelen tocilici i nisam siguran da mogu da ostanem u kuci i da boravim''
Nazad na vrh Ići dole
http://www.sanjarenje.top-forum.net
Zaljubljena
Admin
Admin
Zaljubljena


Broj poruka : 2104
Godina : 36
Location : u njegowom zagrljaju...
Datum upisa : 27.09.2007

Ispowedaonica... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ispowedaonica...   Ispowedaonica... - Page 2 EmptySre Dec 19, 2007 7:40 pm

"taman smo poprawili rucicu kad se bosko nawalio na nju i polomio je.. nominujem njega" Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/bombonica87
buuuuuubicaaaaaa
Ludak 100%
Ludak 100%
buuuuuubicaaaaaa


Broj poruka : 331
Godina : 33
Location : ludara bb
Datum upisa : 07.12.2007

Ispowedaonica... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ispowedaonica...   Ispowedaonica... - Page 2 EmptyUto Dec 25, 2007 4:59 pm

Samo da kazem da jedva cekam nominacije Very Happy lol!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.sanjarenje.top-forum.net
CATerpillar
Neizlecivi ludak
Neizlecivi ludak
CATerpillar


Broj poruka : 661
Godina : 35
Location : Novi Sad/ Klisa :D
Datum upisa : 29.09.2007

Ispowedaonica... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ispowedaonica...   Ispowedaonica... - Page 2 EmptySre Dec 26, 2007 6:26 pm

CATerpillar: izuzetno kulturan i weom dobro waspitan momak sto se danas retko srece. odusewio me je time sto mi je od pocetka persirao (kako ste, sta radite, a sta VI studirate...). joj ljudi jedwa sam ga uspela ubediti da mi ne persira jer sam samo god dana starija... ali mi je to bilo bas simpaticno. decko je stwarno prwa liga. swaka cast!!! hehe Laughing
Nazad na vrh Ići dole
nameless
Neizlecivi ludak
Neizlecivi ludak
nameless


Broj poruka : 532
Datum upisa : 30.09.2007

Ispowedaonica... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ispowedaonica...   Ispowedaonica... - Page 2 EmptyPet Jan 11, 2008 12:26 am

Citiram: " i za kraj sam ostawila clana Nameless: znate i sami sta se swe izdesawalo za owog clana. stwarno mi je bilo sumnjiwa tolika tajnowitost, ali mislim da je to ipak sa nekim oprawdanim razlogom koji bi mozda wremenom i bio otkriwen. mislim da je cura stwarno ok, ali da nema razloga za tolikom tajnowitoscu.stwarno bih wolela da se wrati i bude ponowo sa nama, jer smo ipak owde zbog zezanja i druzenja. nadam se da ces owo procitati."

za kraj si ostavila najbolje Razz a Very Happy

sali se ja malo!!!
ja sam ovo tek sad provalila! Nikad nisam procitala ovo sve,ali veceras jesam!
Evo Zaljubljena, da ti kazem nesto o sebi, jesam, stvarno sam okey cura Very Happy Very Happy Very Happy
mislim da je to dovoljno i najbitnije... nikog nisam nikada napadala, niti uvredila, bar ja tako mislim. Niti mi je to namera, samo zelim da mogu da svratim i kad mi je dosadno malo svrljam Smile i u to vreme se malo druzim sa vama! Tako da nije ni potrebno da bilo sta dalje pisem o sebi, ako to nekom smeta, recite, i ja cu, onako kako sam dosla, tako i otici.
Ali ja se ipak nadam da mogu ostati jos malo sa vama Smile

Eto toliko od mene za sad! A za ostala pitanja, obratite mi se preko Privatne Poruke Wink cmok cmok kiss kiss bisous Wink papa cao cao.
Nazad na vrh Ići dole
Zaljubljena
Admin
Admin
Zaljubljena


Broj poruka : 2104
Godina : 36
Location : u njegowom zagrljaju...
Datum upisa : 27.09.2007

Ispowedaonica... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ispowedaonica...   Ispowedaonica... - Page 2 EmptyPet Jan 11, 2008 1:04 am

pa narawno sreco da mozes ostati i dolaziti kad god to pozelis... niko nece terati odawde. shatili smo mi (bar ja) da si ok cura i bas mi je drago sto si i dalje owde

cmokic tebi jedan weliki Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/bombonica87
pink queen93
Vec je poludeo
Vec je poludeo
pink queen93


Broj poruka : 24
Godina : 30
Datum upisa : 23.04.2008

Ispowedaonica... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ispowedaonica...   Ispowedaonica... - Page 2 EmptyPet Apr 25, 2008 9:25 pm

iako nije sreda nominujem sebe jer sam tek sada dosla na owaj sajt
Nazad na vrh Ići dole
http://fiesta.6forum.biz
Sponsored content





Ispowedaonica... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ispowedaonica...   Ispowedaonica... - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Ispowedaonica...
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ludnica :: Zabava :: Prichaonica-
Skoči na: