Ludnica

Dobro dosli u nashu malu Ludnicu...Ovde necete dobiti lek za vashe ludilo, mozete samo josh vishe da poludite!!!

PrijemPrijem  PortalliPortalli  Registruj seRegistruj se  Lista članovaLista članova  PristupiPristupi  

Delite | 

Sta otkriva vas ljubimac?

Ići dole 
AutorPoruka
Cvrle
Ludak 100%
Ludak 100%
Cvrle

Broj poruka : 209
Godina : 29
Datum upisa : 27.09.2007

PočaljiNaslov: Sta otkriva vas ljubimac?   Ned Nov 04, 2007 2:09 am

Da li ste razmisljali o tome da ljubav prema odredjenoj zivotinji otkriva vasu prirodu i licnost.Psiholozi tvrde da opredeljenje za bas odredjenog ljubimca govori o vama.

PSI:
Oni koji vole pse,vole da daju i da primaju emocije.Obozavaju da su nekom potrebni,i da neko moze na njih uvek da racuna.Gotovo da se identifikuju sa zivotinjama koje obozavaju.

MACKE:
Osobe koje obozavaju macke,uzivaju da se s vremena na vreme maze,ali istovremeno cuvaju svoju nezavisnost.Nisu im potrebni veliki izlivi emocija,vec vise vole tihe intimne trenutke.Druge osobe dozivljavaju kao kompleksne misterije,koje treba istraziti.Vole svoj dom i dosta vremena provode u njemu i trude se da on bude privlacan i drugima.

PTICE:
Ljudi vezani za ptice vole jedinstvene i ekscentricne stvari.Imaju sopstveni sistem vrednosti i veoma su izbirljivi po pitanju ljudi koje vole.Vole privatne sale i apsurdnu stranu zivljenja.

RIBICE:
Osobe koje ispoljavaju ljubav prema ribicama naglasene su estete.Vizuelan momenat im je mnogo vazan.Vole vodu i u njoj osecaju bogatstvo pokreta.Teze da putuju,radi novih iskustava, i da donose delice dalekih zemalja u svoj svet.

KONJI:
Ljudi koji vole konje,duboko se vezuju za odredjenu osobu i mesto.Ponekad im se cini da vise vole zivotinju nego svog partnera.I najbolje im je u drustvu koji dele njihovu strast.
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
Zaljubljena
Admin
Admin
Zaljubljena

Broj poruka : 2104
Godina : 31
Datum upisa : 27.09.2007

PočaljiNaslov: Re: Sta otkriva vas ljubimac?   Pon Nov 12, 2007 12:09 am

PSI:
Oni koji vole pse,vole da daju i da primaju emocije.Obozavaju da su nekom potrebni,i da neko moze na njih uvek da racuna.Gotovo da se identifikuju sa zivotinjama koje obozavaju.

tacno od reci do reci Smile

....i sve sad ovo znam...
....i sve sam ovo znala....
....osim lazi nemam nista, jer istina me boli.....
....kao da nikad nisam imala nekog ko me stvarno voli...
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://www.myspace.com/bombonica87

Sta otkriva vas ljubimac?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ludnica :: Priroda :: Zivotinje-
Skoči na: