Ludnica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ludnica

Dobro dosli u nashu malu Ludnicu...Ovde necete dobiti lek za vashe ludilo, mozete samo josh vishe da poludite!!!
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Pet veoma opasnih pitanja...

Ići dole 
AutorPoruka
Zaljubljena
Admin
Admin
Zaljubljena


Broj poruka : 2104
Godina : 36
Location : u njegowom zagrljaju...
Datum upisa : 27.09.2007

Pet veoma opasnih pitanja... Empty
PočaljiNaslov: Pet veoma opasnih pitanja...   Pet veoma opasnih pitanja... EmptyNed Nov 11, 2007 1:03 am

1. zasto ga/je volim?
2. da li me voli?
3. koliko daleko je spreman/spemna ici zbog ljubavi prema meni?
4. da li sam sigurna/siguran u tu ljubav toliko da mogu da rizikujem ozbiljne stvari u zivotu?
5. koliko zapravo mozemo i smemo da se oslonimo na neciju ljubav, pa i na svoju?

Onog trenutka, kada budete znali tacne odgovore na ovih pet pitanja vi cete biti gospodari svoje sudbine. Ali dobro razmislite. Covek kada je zaljubljen, cesto prelazi preko mnogo toga, sto nije pametno. Ceka, trpi, nada se, a niije svestan kuda sve to moze da ga odvede. Tek kada zaljubljenost prodje, shvata svoju gresku. Problem je u tome sto tada moze biti isuvise kasno.

Postavite sebi ovih pet pitanja i dobro razmislite pre nego sto pocnete da nabrajate odgovore. Ako uspete jasno i glasno sebi da odgovorite na ovih pet pitanja, pa i na cetiri, verujte mi vi ste srecna osoba. Pa cak i onda kada vam se odgovori mozda ne bi svideli - barem znate na cemu ste i pruza vam se mogucnost izbora, promene.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/bombonica87
 
Pet veoma opasnih pitanja...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» --37 pitanja za vas--
» Luda pitanja jos ludji odgowori

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ludnica :: Drushtvo :: Ljubav-
Skoči na: