Ludnica

Dobro dosli u nashu malu Ludnicu...Ovde necete dobiti lek za vashe ludilo, mozete samo josh vishe da poludite!!!

PrijemPrijem  PortalliPortalli  Registruj seRegistruj se  Lista članovaLista članova  PristupiPristupi  

Delite | 

Pet veoma opasnih pitanja...

Ići dole 
AutorPoruka
Zaljubljena
Admin
Admin

Broj poruka : 2104
Godina : 30
Datum upisa : 27.09.2007

PočaljiNaslov: Pet veoma opasnih pitanja...   Ned Nov 11, 2007 1:03 am

1. zasto ga/je volim?
2. da li me voli?
3. koliko daleko je spreman/spemna ici zbog ljubavi prema meni?
4. da li sam sigurna/siguran u tu ljubav toliko da mogu da rizikujem ozbiljne stvari u zivotu?
5. koliko zapravo mozemo i smemo da se oslonimo na neciju ljubav, pa i na svoju?

Onog trenutka, kada budete znali tacne odgovore na ovih pet pitanja vi cete biti gospodari svoje sudbine. Ali dobro razmislite. Covek kada je zaljubljen, cesto prelazi preko mnogo toga, sto nije pametno. Ceka, trpi, nada se, a niije svestan kuda sve to moze da ga odvede. Tek kada zaljubljenost prodje, shvata svoju gresku. Problem je u tome sto tada moze biti isuvise kasno.

Postavite sebi ovih pet pitanja i dobro razmislite pre nego sto pocnete da nabrajate odgovore. Ako uspete jasno i glasno sebi da odgovorite na ovih pet pitanja, pa i na cetiri, verujte mi vi ste srecna osoba. Pa cak i onda kada vam se odgovori mozda ne bi svideli - barem znate na cemu ste i pruza vam se mogucnost izbora, promene.

....i sve sad ovo znam...
....i sve sam ovo znala....
....osim lazi nemam nista, jer istina me boli.....
....kao da nikad nisam imala nekog ko me stvarno voli...
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://www.myspace.com/bombonica87

Pet veoma opasnih pitanja...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» najgluplja pitanja na celome svetu
» Razgovor za posao: Odgovori na škakljiva pitanja
» Odgovori na pitanja-Mirjana Vujicic
» Odgovori na obična pitanja
» Pitanja za muškarce