Ludnica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ludnica

Dobro dosli u nashu malu Ludnicu...Ovde necete dobiti lek za vashe ludilo, mozete samo josh vishe da poludite!!!
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Poginulo troje bivših ukućana "Velikog Brata"

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Miss_2026
Moderator
Moderator
Miss_2026


Broj poruka : 480
Godina : 31
Location : U MiSlImA U CrNoJ GoRi... FiZiCkI?! Ma, KoGa Je BrIgA.. :-)
Datum upisa : 29.09.2007

Poginulo troje bivših ukućana "Velikog Brata" Empty
PočaljiNaslov: Poginulo troje bivših ukućana "Velikog Brata"   Poginulo troje bivših ukućana "Velikog Brata" EmptySub Dec 29, 2007 6:03 pm

Stevan Zečević Zeka, Zorica Lazić i Elmir Kuduzović, bivši učesnici serijala Veliki Brat poginuli su oko ponoći u teškoj saobraćajnoj nesreći na putu Obrenovac - Šabac, kod mesta Ušće nedaleko od termoelektrane "Nikola Tesla".

Zbog ove tragedije Televizija B92 i produkcijska kuća "Emotion" odlučili su da prekinu ovogodišnji serijal Veliki Brat.

U kolima je sa njima bio još jedan mladić koji je preživeo nakon što je crveni "sitroen C4" kojim je upravljao Elmir sleteo sa puta zbog neprilagodjene brzine i završio u reci Vukodraž koja se uliva u Savu. U medjuvremenu je potvrdjeno da je četvrta oosba koja se nalazila na suvozačevom mestu Vladimir Sarić.

Bivši ukućani serijala Veliki Brat krenuli su u Loznicu gde su trebali da se nadju na žurci. U Loznici ih je čekao bivši ukućanin, Užičanin Danilo Tomić, dok su u drugim kolima bili, takodje, bivši ukućani Jelena Žeželj, Tanja Obradović i Tanjina sestra Ivana.

Po Elmira, Stevana i Zoricu došao je Sarić koji je trebao da ih odveze u Loznicu. Neposredno pre nesreće Elmir se zamenio s vozačem koji je prešao na suvozačko mesto.

"Blic" nezvanično saznaje da je vozilo zbog neprilagodjene brzine izletelo iz jedne krivine i sletelo u reku Vukodraž kod naselja Ušće, nekoliko kilometara posle termoelektrane "Nikole Tesla".

Nekoliko kilometara pre mesta nesreće, vozilo kojim je upravljao Elmir preteklo je "golf" u kojem su se nalazile Jelena i Tanja koja ih je zvala pet minuta pre nesreće da im kaže da uspore.

Nekoliko minuta potom, zbog neprilagodjene brzine "sitroen" je izleteo iz krivine, prevrnuo se na krov i završio u reci. Tokom prevrtanja, suvozač je ispao iz autmobila.

Nakon desetak predjenih kilometara vozač "golfa" ih je pozvao da vide gde se nalaze, ali kako oni nisu bili dostupni, odmah je krenuo nazad. Kod naselja Ušće zatekao je stravičan prizor. Vozilo u kome su bili njihovi prijatelji bilo je u reci. Videli su crveni "sitroen" u kanalu i preživelog mladića na obali.

Oni su odmah pozvali Hitnu pomoć, koja je na mesto nesreće došla posle 15 minuta. Suvozača ekipa Hitne pomoći odmah je odvezla u beogradski urgentni centar.

Za to vreme vatrogasci i policajci počeli su da vade vozilo iz kanala, za šta im je trebalo dva sata.

"Ne znam šta se dešava... izvlače ih iz vode", kroz suze i grcaje je pokušavala da izgovori Jelena Žeželj.

Kada je videla šta se desilo, Tanja je pokušala da skoči u ledenu vodu kako bi im pomogla, ali su je prisutni sprečili. Vidno potreseni Danilo, Tanja i Jelena su od tuge pali u nesvest, a Hitna pomoć je brzo stigla i dala im lekove za smirenje.

"Tri lica su poginula, a jedno je preživelo. To je sve što mogu trenutno da vam kažem", rekao je jedan od policajaca sa uvidjaja koji je počeo odmah nakon što je "sitroen" izvadjen iz reke. U subotu je iz policije zvanično potvrdjen identitet nastradalih.

Zorica Lazić je rodjena u Prizrenu a živela u Zemunu. Imala je 24 godine. Završila je srednju medicinsku školu i radila kao agent prodaje u marketinškoj agenciji.

Stevan Zečević imao je 24 godine. Rodjen je u Novom Sadu. Po zanimanju je bio konobar na brodovima za krstarenje a završio je Srednju tehničku školu.

Elmir Kuduzović imao je 25 godina. Živeo je u Tuzli. Završio je gimnaziju a bio je student menadžmenta i radio je u jednoj privatnoj televiziji.
Nazad na vrh Ići dole
Zaljubljena
Admin
Admin
Zaljubljena


Broj poruka : 2104
Godina : 36
Location : u njegowom zagrljaju...
Datum upisa : 27.09.2007

Poginulo troje bivših ukućana "Velikog Brata" Empty
PočaljiNaslov: Re: Poginulo troje bivših ukućana "Velikog Brata"   Poginulo troje bivših ukućana "Velikog Brata" EmptySub Dec 29, 2007 7:52 pm

strasno!!! samo da se owa godina zawrsi... koliko ljudi je samo stradalo... jbg sudbina SadSadSadSadSadSadSadSad
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/bombonica87
buuuuuubicaaaaaa
Ludak 100%
Ludak 100%
buuuuuubicaaaaaa


Broj poruka : 331
Godina : 33
Location : ludara bb
Datum upisa : 07.12.2007

Poginulo troje bivših ukućana "Velikog Brata" Empty
PočaljiNaslov: Re: Poginulo troje bivših ukućana "Velikog Brata"   Poginulo troje bivših ukućana "Velikog Brata" EmptySub Dec 29, 2007 9:03 pm

meni je bas zao njih,bukvalno ko da sam zivela sa njima bas mi je zao ne mogu da verujem Uhhh tuzan very sad
Nazad na vrh Ići dole
http://www.sanjarenje.top-forum.net
Miss_2026
Moderator
Moderator
Miss_2026


Broj poruka : 480
Godina : 31
Location : U MiSlImA U CrNoJ GoRi... FiZiCkI?! Ma, KoGa Je BrIgA.. :-)
Datum upisa : 29.09.2007

Poginulo troje bivših ukućana "Velikog Brata" Empty
PočaljiNaslov: Re: Poginulo troje bivših ukućana "Velikog Brata"   Poginulo troje bivših ukućana "Velikog Brata" EmptyNed Dec 30, 2007 2:51 pm

Šok posle pogibije učesnika VB

Dan nakon tragične vesti o pogibiji troje bivših ukućana rijeliti šoua "Veliki Brat" policija još utvrdjuje uzroke stravične nesreće u kojoj su nastradali Zorica Lazić (24), Elmir Kuduzović (26) i Stevan Zečević (24).

Nezvanične procene govore da će u izveštaju pisati da se automobil, za čijim je volanom bio Elmir Kuduzović, kretao brzinom od čak 120 kilometara na čas.

Svi beogradski dnevni listovi opširno su u nedelju izvestili o toj nesreći koja je još jednom skrenula na pažnju na potrebu podizanja svesti o bezbednosti u saobraćaju.

Nesreća se dogodila kada je automobil "sitroen c4" kojim je upravljao Elmir Kuduzović izleteo s puta i završio u rečici Vukodraž. Od siline udara bivši ukućani poginuli su na licu mesta, a Vladimir Sarić koji se nalazio na mestu suvozača spasao se jer je pukom srećom ispao iz automobila. Došao je do portirnice voćnjaka "AD Ušće" koja se nalazi odmah pored mesta nesreće i zatražio pomoć od portira, prenosi "Blic".

Bivši ukućani serijala "Veliki Brat" krenuli su u Loznicu, gde je trebalo da se nadju na žurci s bivšim ukućanom Danilom Tomićem.

Po Elmira, Stevana i Zoricu došao je Vladimir Sarić, dok su se u drugom automobilu nalazili takodje bivši ukućani Jelena Žeželj, Tanja Obradović i Tanjina sestra Ivana.

Dvadesetak minuta pre nesreće stali su na benzinskoj pumpi u Obrenovcu, gde je Elmir zatražio od Sarića da malo "proba" automobil, što mu je ovaj i dozvolio. Elmir je vozio veoma brzo i odvojio se od drugog automobila, a nekoliko minuta pre nesreće Tanja ih je pozvala telefonom i rekla im da uspore. Ispred ulaza na most preko reke Vukodraž vozilo je izletelo iz krivine, letelo dvadesetak metara i prevrnuvši se na krov završilo u reci.

Njihovi prijatelji u drugom automobilu prešli su još desetak kilometara, kad su dobili poziv od Sarića da se vrate.

Na licu mesta zatekli su stravičan prizor. Videli su crveni "sitroen" u kanalu i preživelog mladića na obali. Oni su odmah pozvali Hitnu pomoć, koja je na mesto nesreće došla posle 15 minuta.

Sarića je Hitna pomoć prevezla u Urgentni centar, a Tanja, Jelena i Ivana bile su van sebe od očaja. Lekari Hitne pomoći umirili su ih lekovima, a u Beograd ih je odvezao Tanjin otac. Nešto kasnije došla je Ana Mihajlovska, voditeljka "Velikog brata".

Iako se na mestu nesreće moglo čuti da su ukućani bili pod dejstvom alkohola, niko iz saobraćajne policije nije mogao da potvrdi ovu informaciju.

Prema nazvaničnim informacijama, porodice će tela najbližih preuzeti početkom nedelje, kada se završi obdukcija.
Nazad na vrh Ići dole
Miss_2026
Moderator
Moderator
Miss_2026


Broj poruka : 480
Godina : 31
Location : U MiSlImA U CrNoJ GoRi... FiZiCkI?! Ma, KoGa Je BrIgA.. :-)
Datum upisa : 29.09.2007

Poginulo troje bivših ukućana "Velikog Brata" Empty
PočaljiNaslov: Re: Poginulo troje bivših ukućana "Velikog Brata"   Poginulo troje bivših ukućana "Velikog Brata" EmptyNed Dec 30, 2007 2:54 pm

Najtužniji serijal na svetu

Pogibija je stavila je tačku na ovogodišnji rijaliti šou "Veliki brat". Trenuci kada su organizatori ukućanima saopštavali da su Zorica, Elmir i Stevan poginuli nisu snimani kamerom.

U znak sećanja na tragično nastradale, u subotu je emitovana specijalna emisija. Pobednika serijala ove godine nije bilo. Produkcijska kuća "Emoušn" odlučila je da nagradu od 100.000 evra podeli na ravne časti, na sedam delova, preostalim ukućanima.

Na zvaničnom sajtu “Velikog brata” od subote popodne stoji samo obaveštenje da se serijal obustavlja. Direktan prenos iz kuće prekinut u subotu ujutru, oko tri sata.

Čelni čovek "Emoušna" Goran Stamenković rekao je za "Press" da se oseća kao da je izgubio članove porodice.

"Svi u 'Emoušnu" su u potpunom šoku, jer smo svi, počev od Ane i mene, preko voditeljki i tehničkog osoblja, do kamermana i vozača proteklih 100 dana bili češće sa ukućanima nego sa članovima svojih porodica. Živeli smo zajedno, družili se i sada je ostalo da zajedno tugujemo za Elmirom, Zoricom i Stevanom", kaže Stamenković.

On dodaje da se slična tragedija nikada nije dogodila do sada u svetu.

"Bilo je smrtnih slučajeva članova porodica nekih ukućana, ali serijal nikada nije prekinut zbog toga", navodi Stamenković.

Bivši ukućani nisu krili tugu za poginulima.

"Ovo je katastrofa, ne znam šta da kažem, u šoku smo. Ovo je bez komentara. Evo sedim sa Marinom i ne znamo šta da radimo, ne verujemo šta se desilo" rekao je tužno Miloš Vasiljević.

"Ja sam u šoku. U haosu sam. Ne mogu da verujem da ih nema, šta se ovo dešava. Jutros sam se čuo s Mikijem, mi ne možemo da verujemo, šta je ovo..." u neverici je ispričao Mićko Novaković.

"Grozno se osećamo, ovo je užasno. Baš smo loše, ne možemo da verujemo šta se dešava. Pod lekovima smo. Razmišljamo šta dalje. Mi još nismo svesni šta se desilo. Pa mi smo svi bili dobri drugari, vezani" ispričala je Danilova supruga Marizela.

"Ne mogu da verujem. Kao da je nestao deo mene. Mi smo se svi vezali. Kako ću ja dalje da živim, kako ću ja? Ne verujem da ih više nikada neću videti ", grcala je Tanja Obradović.

"Ja ne želim da poverujem u ovo, ovo se ne dešava. Ne znam gde se nalazim, totalna mi je konfuzija u glavi. Ja ne mogu da prihvatim da se to desilo", rekao je pogubljeno Slaviša Lakić.


"Žao mi je, ne znam šta da kažem, ne mogu da verujem šta se dešava. Jelena je u šoku" ispričala je "Blicu" mama Jelene Žeželj Svetlana, koja nam je objasnila da Jelena ne želi da priča ni sa kim.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Poginulo troje bivših ukućana "Velikog Brata" Empty
PočaljiNaslov: Re: Poginulo troje bivših ukućana "Velikog Brata"   Poginulo troje bivših ukućana "Velikog Brata" Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Poginulo troje bivših ukućana "Velikog Brata"
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Za SEX je potrebno troje...
» Abeceda stvari koje "ne" volim
» Koliko chesto izgovarate "Volim te"?!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ludnica :: Zabava :: Zanimljivosti-
Skoči na: