Ludnica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ludnica

Dobro dosli u nashu malu Ludnicu...Ovde necete dobiti lek za vashe ludilo, mozete samo josh vishe da poludite!!!
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Volio bih da si tu.......

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
Zaljubljena
Admin
Admin
Zaljubljena


Broj poruka : 2104
Godina : 36
Location : u njegowom zagrljaju...
Datum upisa : 27.09.2007

Volio bih da si tu....... Empty
PočaljiNaslov: Volio bih da si tu.......   Volio bih da si tu....... EmptySub Jan 26, 2008 2:10 pm

"Volio bih da si tu, owe noci tako trebas mi..."
Slusam owu pesmu (koja me inace jako seca na jednu osobu) i pitam se... Da li bi ste wi woleli da je neko sada tu? Ko wam je sada jako potreban i zbog cega?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/bombonica87
UrBaNxxx
Najbolji kum
Najbolji kum



Broj poruka : 50
Godina : 38
Datum upisa : 08.10.2007

Volio bih da si tu....... Empty
PočaljiNaslov: Re: Volio bih da si tu.......   Volio bih da si tu....... EmptyNed Jan 27, 2008 1:28 am

hmmmmmmmmm...........????>.......ko li je ta osoba .............

A naravno da svi zelimo da je neko pored nas ,,,,,,,,,,,,vazno je da volis i da znas da si voljen ,,,,,,e onda si jako srecna osobs
Nazad na vrh Ići dole
Ira
Admin
Admin
Ira


Broj poruka : 1787
Godina : 36
Location : Frankfurt Am Main
Datum upisa : 26.09.2007

Volio bih da si tu....... Empty
PočaljiNaslov: Re: Volio bih da si tu.......   Volio bih da si tu....... EmptyPon Jan 28, 2008 2:16 am

Pa volela bih da je tu Kiff...tj ne na forumu vec ovde pored mene Rolling Eyes
A to zastò?! E pa to ne znam ni ja...mozda jer sam halapljiva i volim da me ljudi povredjuju...mozda zato... Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
Zaljubljena
Admin
Admin
Zaljubljena


Broj poruka : 2104
Godina : 36
Location : u njegowom zagrljaju...
Datum upisa : 27.09.2007

Volio bih da si tu....... Empty
PočaljiNaslov: Re: Volio bih da si tu.......   Volio bih da si tu....... EmptyPon Jan 28, 2008 2:42 am

UrBaNxxx ::
hmmmmmmmmm...........????>.......ko li je ta osoba .............

hmmm i ja se to pitam Razz hoces da ti kazem u powerenju? (na jednog mawog swatkisa, ali nemoj nikom da kazes)

e ja bih wolela da je sada owde kraj mene... e to wam necu reci... ali mislim da pojedinci (citaj IRA) to znaju Smile a zna i ta osoba samo se prawi blesawa lol!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/bombonica87
Angelsmiledoll
Neizlecivi ludak
Neizlecivi ludak
Angelsmiledoll


Broj poruka : 573
Godina : 32
Location : Where are the angels......
Datum upisa : 01.10.2007

Volio bih da si tu....... Empty
PočaljiNaslov: Re: Volio bih da si tu.......   Volio bih da si tu....... EmptySub Feb 02, 2008 4:04 pm

Volela bih da je pored mene...samo on zna da me tako pogleda,zagrli i poljubi...
"Njegovo nista je meni sve"...tako mi treba...
Nazad na vrh Ići dole
Zaljubljena
Admin
Admin
Zaljubljena


Broj poruka : 2104
Godina : 36
Location : u njegowom zagrljaju...
Datum upisa : 27.09.2007

Volio bih da si tu....... Empty
PočaljiNaslov: Re: Volio bih da si tu.......   Volio bih da si tu....... EmptySub Feb 02, 2008 6:06 pm

zna se da je owo moja tema... Smile ko razume shwatice... :p
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/bombonica87
Ira
Admin
Admin
Ira


Broj poruka : 1787
Godina : 36
Location : Frankfurt Am Main
Datum upisa : 26.09.2007

Volio bih da si tu....... Empty
PočaljiNaslov: Re: Volio bih da si tu.......   Volio bih da si tu....... EmptySub Mar 08, 2008 1:23 am

Kumo ja shvatam i znam Wink

Ja bih volela da je sada pored mene ova moja kumica,samo nas dve i da se ispricamo samo tako! Smile Volela bih naravno i da je on pored mene ali kad bih birala bila bi to moja kumica Smile
Nazad na vrh Ići dole
Zaljubljena
Admin
Admin
Zaljubljena


Broj poruka : 2104
Godina : 36
Location : u njegowom zagrljaju...
Datum upisa : 27.09.2007

Volio bih da si tu....... Empty
PočaljiNaslov: Re: Volio bih da si tu.......   Volio bih da si tu....... EmptyNed Mar 16, 2008 3:31 am

Mozda kada se na zemlju spustis, i kada pogledas na svet oko sebe, mozda kada koju suzu pustis, i kada prestanes da volis samo sebe. Mozda kada tvoj pogled dobije neki smisao, i kada izgubi tu mracnu prazninu, mozda kada prestanes da zivis samo da bi disao, vec da bi upoznao ljubav, toplinu i blizinu... Mozda ako mi posvetis paznje barem malo, jer covek misljenja menja, mozda ako mi pokazes da ti je stalo i ucinis da zaboravim na sva ona razocarenja. Mozda ces i ti jednom voleti ovako jako, tek tada ce ti biti jasno, mozda ces shvatiti da voleti nije lako, jer i ako se zaljubis u mene, bice kasno. Mozda ces tek tada upznati bol i shvatiti da i ti voleti umes. Mozda cu ti tada priznati da te... Ma ti i onako nista od ovoga ne razumes. Uhhh Uhhh Uhhh Uhhh Uhhh Uhhh Uhhh Uhhh Uhhh Sad

ako se prepozna mozda i shwati neke stwari... SadSadSadSad
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/bombonica87
Sanjica13
Vec je poludeo
Vec je poludeo
Sanjica13


Broj poruka : 26
Godina : 30
Datum upisa : 04.12.2008

Volio bih da si tu....... Empty
PočaljiNaslov: Re: Volio bih da si tu.......   Volio bih da si tu....... EmptyPon Dec 08, 2008 4:20 pm

Ne dostaje mi moj naj drug.. i daj Boze da ce mis e posreciti da uskoro odem u Beograd
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Volio bih da si tu....... Empty
PočaljiNaslov: Re: Volio bih da si tu.......   Volio bih da si tu....... Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Volio bih da si tu.......
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ludnica :: Zabava :: Prichaonica-
Skoči na: