Ludnica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ludnica

Dobro dosli u nashu malu Ludnicu...Ovde necete dobiti lek za vashe ludilo, mozete samo josh vishe da poludite!!!
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Sta je to "smisao zivota"?

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
Irena
Admin
Admin
Irena


Broj poruka : 171
Godina : 37
Location : Frankfurt Am Main
Datum upisa : 25.09.2007

Sta je to "smisao zivota"? Empty
PočaljiNaslov: Sta je to "smisao zivota"?   Sta je to "smisao zivota"? EmptyČet Sep 27, 2007 12:28 am

Wink
Nazad na vrh Ići dole
https://ludnica.forumsr.com
KISSY
Gost




Sta je to "smisao zivota"? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta je to "smisao zivota"?   Sta je to "smisao zivota"? EmptyČet Sep 27, 2007 2:36 pm

Na to pitanje ne mogu da dam konkretan odgovor... Mada.... ipak mislim da je smisao zivota ziveti ga! Ziveti svaki dan kao da ti je poslednji.... Ne znam.... Rolling Eyes Tako ja mislim....
Nazad na vrh Ići dole
M_schumacher
Developer
Developer
M_schumacher


Broj poruka : 1826
Godina : 38
Location : Gradiška, Republika Srpska
Datum upisa : 26.09.2007

Sta je to "smisao zivota"? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta je to "smisao zivota"?   Sta je to "smisao zivota"? EmptyUto Okt 02, 2007 2:26 pm

Uživati u njemu koliko je to moguće
Nazad na vrh Ići dole
http://zezanje.gigacities.net
Zaljubljena
Admin
Admin
Zaljubljena


Broj poruka : 2104
Godina : 36
Location : u njegowom zagrljaju...
Datum upisa : 27.09.2007

Sta je to "smisao zivota"? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta je to "smisao zivota"?   Sta je to "smisao zivota"? EmptyČet Nov 01, 2007 10:38 pm

Zivot nije utakmica. Nije bitno koliko ce ljudi telefonirati,sa kim si izasao,izlazis ili neces izaci. Nije bitno kog si poljubio,kojim se sportom bavis ili kojim se devojkama dopadas.Nisu bitne tvoje cipele,kosa,boja koze,niti mesto gde zivis ili ides u skolu. Nisu bitne ocene,novac,odeca ni fakultet koji si upisao. U zivotu i nije toliko bitno da li imas mnogo drugova ili si sam i da li te drugi kao takvog prihvataju ili ne. TO UPOSTE NIJE BITNO U ZIVOTU.. BITNO je koga volis i kome nanosis bol. BITNO je sta mislis o samom sebi. BITNO je poverenje,sreca,saosecanje. BITNO je da budes uz svoje drugove i da njihovu unutrasnju mrznju zamenis ljubavlju. BITNO je da izbegavas ljubomoru,da prevazidjes neznanje i izgradis samopouzdanje. BITNO je sta mislis i govoris. BITNO je da vidis ljude onakvim kakvi jesu,a ne da ih procenjujes po onome sto poseduju. A NAJBITNIJE JE DA SVOJIM ZIVOTOM DOTAKNES DRUGE,NA NEKI NACIN KOJI DRUGACIJE NE MOZE DA SE POSTIGNE.TO JE ZAISTA BITNO U ZIVOTU.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/bombonica87
Angelsmiledoll
Neizlecivi ludak
Neizlecivi ludak
Angelsmiledoll


Broj poruka : 573
Godina : 32
Location : Where are the angels......
Datum upisa : 01.10.2007

Sta je to "smisao zivota"? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta je to "smisao zivota"?   Sta je to "smisao zivota"? EmptySub Nov 01, 2008 4:14 pm

Zaljubljena ::
Zivot nije utakmica. Nije bitno koliko ce ljudi telefonirati,sa kim si izasao,izlazis ili neces izaci. Nije bitno kog si poljubio,kojim se sportom bavis ili kojim se devojkama dopadas.Nisu bitne tvoje cipele,kosa,boja koze,niti mesto gde zivis ili ides u skolu. Nisu bitne ocene,novac,odeca ni fakultet koji si upisao. U zivotu i nije toliko bitno da li imas mnogo drugova ili si sam i da li te drugi kao takvog prihvataju ili ne. TO UPOSTE NIJE BITNO U ZIVOTU.. BITNO je koga volis i kome nanosis bol. BITNO je sta mislis o samom sebi. BITNO je poverenje,sreca,saosecanje. BITNO je da budes uz svoje drugove i da njihovu unutrasnju mrznju zamenis ljubavlju. BITNO je da izbegavas ljubomoru,da prevazidjes neznanje i izgradis samopouzdanje. BITNO je sta mislis i govoris. BITNO je da vidis ljude onakvim kakvi jesu,a ne da ih procenjujes po onome sto poseduju. A NAJBITNIJE JE DA SVOJIM ZIVOTOM DOTAKNES DRUGE,NA NEKI NACIN KOJI DRUGACIJE NE MOZE DA SE POSTIGNE.TO JE ZAISTA BITNO U ZIVOTU.

Ovo je savrseno receno...ne bih imala sta da dodam...
Nazad na vrh Ići dole
Ira
Admin
Admin
Ira


Broj poruka : 1787
Godina : 37
Location : Frankfurt Am Main
Datum upisa : 26.09.2007

Sta je to "smisao zivota"? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta je to "smisao zivota"?   Sta je to "smisao zivota"? EmptyPon Dec 01, 2008 7:31 pm

Angelsmiledoll ::
Zaljubljena ::
Zivot nije utakmica. Nije bitno koliko ce ljudi telefonirati,sa kim si izasao,izlazis ili neces izaci. Nije bitno kog si poljubio,kojim se sportom bavis ili kojim se devojkama dopadas.Nisu bitne tvoje cipele,kosa,boja koze,niti mesto gde zivis ili ides u skolu. Nisu bitne ocene,novac,odeca ni fakultet koji si upisao. U zivotu i nije toliko bitno da li imas mnogo drugova ili si sam i da li te drugi kao takvog prihvataju ili ne. TO UPOSTE NIJE BITNO U ZIVOTU.. BITNO je koga volis i kome nanosis bol. BITNO je sta mislis o samom sebi. BITNO je poverenje,sreca,saosecanje. BITNO je da budes uz svoje drugove i da njihovu unutrasnju mrznju zamenis ljubavlju. BITNO je da izbegavas ljubomoru,da prevazidjes neznanje i izgradis samopouzdanje. BITNO je sta mislis i govoris. BITNO je da vidis ljude onakvim kakvi jesu,a ne da ih procenjujes po onome sto poseduju. A NAJBITNIJE JE DA SVOJIM ZIVOTOM DOTAKNES DRUGE,NA NEKI NACIN KOJI DRUGACIJE NE MOZE DA SE POSTIGNE.TO JE ZAISTA BITNO U ZIVOTU.

Ovo je savrseno receno...ne bih imala sta da dodam...

Ni ja ne bih imala sta da dodam! Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Sta je to "smisao zivota"? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta je to "smisao zivota"?   Sta je to "smisao zivota"? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Sta je to "smisao zivota"?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Abeceda stvari koje "ne" volim
» Koliko chesto izgovarate "Volim te"?!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ludnica :: Kultura i Umetnost :: Filozofija-
Skoči na: