Ludnica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ludnica

Dobro dosli u nashu malu Ludnicu...Ovde necete dobiti lek za vashe ludilo, mozete samo josh vishe da poludite!!!
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Da li vam je bitno....?

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
KISSY
Gost




Da li vam je bitno....? Empty
PočaljiNaslov: Da li vam je bitno....?   Da li vam je bitno....? EmptyČet Sep 27, 2007 4:01 pm

Da li vam je bitno kako izgledate?


Meni je to jako bitno! Zelim da uvek dobro izgledam! Vazno mi je da sam uvek cista, da lepo mirisem, da mi je kosa lepa, cista i sjajna! Uvek vodim racuna o tome kako sam sta namestila (mislim na odecu) i kako izgledam! Very Happy Volim da izgledam savrseno!
Nazad na vrh Ići dole
Zaljubljena
Admin
Admin
Zaljubljena


Broj poruka : 2104
Godina : 36
Location : u njegowom zagrljaju...
Datum upisa : 27.09.2007

Da li vam je bitno....? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li vam je bitno....?   Da li vam je bitno....? EmptyČet Sep 27, 2007 4:04 pm

Bitno mi je da sam uwek cista, da wodim racuna o licnoj higijeni, da mi je kosa uwek cista, a izgled kao izgled i nije toliko. Narawno, wodim racuna da kad izadjem swe bude na swom mestu, ali nista ono preterano perfektno...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/bombonica87
iceland_girl
Veliki ludak
Veliki ludak
iceland_girl


Broj poruka : 110
Location : Zaviri ispod kreveta..
Datum upisa : 28.03.2008

Da li vam je bitno....? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li vam je bitno....?   Da li vam je bitno....? EmptyUto Jul 15, 2008 9:35 pm

higijena mi je najvaznija..kao i izgled..
tako da prilicno dosta vodim racuna o sebi Wink
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ilovefun.9forum.biz
Sanjica13
Vec je poludeo
Vec je poludeo
Sanjica13


Broj poruka : 26
Godina : 31
Datum upisa : 04.12.2008

Da li vam je bitno....? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li vam je bitno....?   Da li vam je bitno....? EmptyPet Jan 09, 2009 5:45 pm

Nravno da mi je bitno, ne mogu izaci a ulicu u pocepanim trenrkama, prljavom i cupavom kosom, musava, prljava...

Uvek mi je bitno da sam cista, da je ono sto imam na sebi cisto i ispeglano, da mi kosa nije masna ili ako bas jeste onda je makar skupim u rep...
Nazad na vrh Ići dole
Ira
Admin
Admin
Ira


Broj poruka : 1787
Godina : 37
Location : Frankfurt Am Main
Datum upisa : 26.09.2007

Da li vam je bitno....? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li vam je bitno....?   Da li vam je bitno....? EmptySub Jan 24, 2009 4:23 pm

Meni i nije bas stalo do nekog "prefinjenog" izgleda...Ja bas volim da nosim pocepane farmerke..bilo da su tako kupljene ili da sam ih ja pocepala Razz xaxaxa...
ali kad izlazim onda mora sve da bude na nivou Razz Mrzim fenseraj ali suboom ga gotivim Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Ricky
Veliki ludak
Veliki ludak



Broj poruka : 131
Datum upisa : 27.09.2007

Da li vam je bitno....? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li vam je bitno....?   Da li vam je bitno....? EmptyUto Sep 15, 2009 8:27 am

Meni je samo frka lice... zbog bubuljica Sad((( sto se tice obuce odece parfema... u "trendu" sam... xD
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Da li vam je bitno....? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li vam je bitno....?   Da li vam je bitno....? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Da li vam je bitno....?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Da li vam je bitno sta drugi misle o vama?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ludnica :: Drushtvo :: Lepota & Moda-
Skoči na: