Ludnica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ludnica

Dobro dosli u nashu malu Ludnicu...Ovde necete dobiti lek za vashe ludilo, mozete samo josh vishe da poludite!!!
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Abortus - DA ili NE?

Ići dole 
+6
CATerpillar
M_schumacher
nameless
Cvrle
Ira
Zaljubljena
10 posters

Abortus - DA ili NE
Da
Abortus - DA ili NE? Vote_lcap20%Abortus - DA ili NE? Vote_rcap
 20% [ 2 ]
Ne
Abortus - DA ili NE? Vote_lcap80%Abortus - DA ili NE? Vote_rcap
 80% [ 8 ]
Ne mogu da odlucim
Abortus - DA ili NE? Vote_lcap0%Abortus - DA ili NE? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ukupno Glasova : 10
 

AutorPoruka
Zaljubljena
Admin
Admin
Zaljubljena


Broj poruka : 2104
Godina : 36
Location : u njegowom zagrljaju...
Datum upisa : 27.09.2007

Abortus - DA ili NE? Empty
PočaljiNaslov: Abortus - DA ili NE?   Abortus - DA ili NE? EmptyPon Okt 01, 2007 3:19 pm

Da li podrzavate abortus? Koji su po vama razlozi za a koji protiv abortusa?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/bombonica87
Ira
Admin
Admin
Ira


Broj poruka : 1787
Godina : 37
Location : Frankfurt Am Main
Datum upisa : 26.09.2007

Abortus - DA ili NE? Empty
PočaljiNaslov: Re: Abortus - DA ili NE?   Abortus - DA ili NE? EmptyPon Okt 01, 2007 5:12 pm

Zaljubljena ::
Da li podrzavate abortus? Koji su po vama razlozi za a koji protiv abortusa?

Podrzavam ga i te kako...Razlog je taj jer mi ne pada na pamet sad da imam dete... scratch

Za neku godinu znam da necu tako da razmishljam! affraid
Nazad na vrh Ići dole
Cvrle
Ludak 100%
Ludak 100%
Cvrle


Broj poruka : 209
Godina : 34
Location : tako blizu, a tako daleko
Datum upisa : 27.09.2007

Abortus - DA ili NE? Empty
PočaljiNaslov: Re: Abortus - DA ili NE?   Abortus - DA ili NE? EmptyPon Okt 01, 2007 8:04 pm

Irena ::
Zaljubljena ::
Da li podrzavate abortus? Koji su po vama razlozi za a koji protiv abortusa?

Podrzavam ga i te kako...Razlog je taj jer mi ne pada na pamet sad da imam dete... scratch

Za neku godinu znam da necu tako da razmishljam! affraid


Slazem se sunny
Nazad na vrh Ići dole
nameless
Neizlecivi ludak
Neizlecivi ludak
nameless


Broj poruka : 532
Datum upisa : 30.09.2007

Abortus - DA ili NE? Empty
PočaljiNaslov: Re: Abortus - DA ili NE?   Abortus - DA ili NE? EmptyUto Okt 02, 2007 12:25 am

NIKAD!!!! to je nesto naj gore.... ako si vec toliko zreo za sex onda mozes i da razmisljas malo glavom i da se cuvas!!! Znaci da moram da zivim sa tim da sam ubila dete zbog moje gluposti nebi izdrzala.... onda bolje da sebe roknem!!!


Poslednji izmenio dana Čet Okt 04, 2007 8:43 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Zaljubljena
Admin
Admin
Zaljubljena


Broj poruka : 2104
Godina : 36
Location : u njegowom zagrljaju...
Datum upisa : 27.09.2007

Abortus - DA ili NE? Empty
PočaljiNaslov: Re: Abortus - DA ili NE?   Abortus - DA ili NE? EmptyUto Okt 02, 2007 12:39 am

nameless ::
NIKAD!!!! to je nesto naj gore.... ako si veco toiko zreo za sex onda mozes i da razmisljas malo glavom i da se cuvas!!! Znaci da moram da zivim sa tim da sam ubila dete zbog moje gluposti nebi izdrzala.... onda bolje da sebe roknem!!!

potpuno se slazem sa tobom. ja sam ti weliki protivnik abortusa. podrzawam abortus jedino u slucaju ako je ta trudnoca rizicna po ziwot majk ili deteta. u suprotnom NE!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/bombonica87
M_schumacher
Developer
Developer
M_schumacher


Broj poruka : 1826
Godina : 38
Location : Gradiška, Republika Srpska
Datum upisa : 26.09.2007

Abortus - DA ili NE? Empty
PočaljiNaslov: Re: Abortus - DA ili NE?   Abortus - DA ili NE? EmptyUto Okt 02, 2007 12:52 am

Zaljubljena ::
nameless ::
NIKAD!!!! to je nesto naj gore.... ako si veco toiko zreo za sex onda mozes i da razmisljas malo glavom i da se cuvas!!! Znaci da moram da zivim sa tim da sam ubila dete zbog moje gluposti nebi izdrzala.... onda bolje da sebe roknem!!!

potpuno se slazem sa tobom. ja sam ti weliki protivnik abortusa. podrzawam abortus jedino u slucaju ako je ta trudnoca rizicna po ziwot majk ili deteta. u suprotnom NE!!!

Znači ti ga nećeš primjeniti??? Super, još mi samo reci jel muško ili žensko Laughing
Nazad na vrh Ići dole
http://zezanje.gigacities.net
CATerpillar
Neizlecivi ludak
Neizlecivi ludak
CATerpillar


Broj poruka : 661
Godina : 35
Location : Novi Sad/ Klisa :D
Datum upisa : 29.09.2007

Abortus - DA ili NE? Empty
PočaljiNaslov: Re: Abortus - DA ili NE?   Abortus - DA ili NE? EmptySre Okt 03, 2007 9:03 pm

Ide begaj bolje abortus. I ja ga podrzavam, nebi smeo ni da pomislim da sad postanem "tata"....
Nazad na vrh Ići dole
nameless
Neizlecivi ludak
Neizlecivi ludak
nameless


Broj poruka : 532
Datum upisa : 30.09.2007

Abortus - DA ili NE? Empty
PočaljiNaslov: Re: Abortus - DA ili NE?   Abortus - DA ili NE? EmptyČet Okt 04, 2007 8:45 pm

CATerpillar ::
Ide begaj bolje abortus. I ja ga podrzavam, nebi smeo ni da pomislim da sad postanem "tata"....


Ovaj komentar ti je mnogo nezreo!!! mislim sta reci osim....moronski Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

pa bolje ti je pazi se nego da razmisljas o tome!!!! Znaci da tvoja devojka ostane trudna ti bi joj preporucio da abortira???? ili bi mozda cak zahtevao????
Nazad na vrh Ići dole
Zaljubljena
Admin
Admin
Zaljubljena


Broj poruka : 2104
Godina : 36
Location : u njegowom zagrljaju...
Datum upisa : 27.09.2007

Abortus - DA ili NE? Empty
PočaljiNaslov: Re: Abortus - DA ili NE?   Abortus - DA ili NE? EmptyČet Okt 04, 2007 8:49 pm

Ja sam definitivno protiw abortusa. Ako vec ne zelis da radjas decu (ili da postanes tata) onda razmisljaj na wreme. A ne posle da neduzno ne rodjeno dete da ispasta za wasu kriwicu i ne odgowornost. Ja nikada ali nikada ne bih pristala na abortus niti bih swom detetu to sutra dozwolila ma koliko god da ima god. Ako cak i sa 15god zatrudni, pa nisam joj ja kriwa. Niko je ne tera da tako mlada stupi u sexualne odnose. Zato razmisljajte o tome ako wec zelite da se prepustite sexu. A ne da drugi ispastaju za wase "nestasluke"!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/bombonica87
L.I.K.
Ludak 100%
Ludak 100%
L.I.K.


Broj poruka : 241
Godina : 39
Datum upisa : 29.09.2007

Abortus - DA ili NE? Empty
PočaljiNaslov: Re: Abortus - DA ili NE?   Abortus - DA ili NE? EmptyPon Okt 08, 2007 4:09 am

CATerpillar ::
Ide begaj bolje abortus. I ja ga podrzavam, nebi smeo ni da pomislim da sad postanem "tata"....

a sta bi ti falilo?
Nazad na vrh Ići dole
Ira
Admin
Admin
Ira


Broj poruka : 1787
Godina : 37
Location : Frankfurt Am Main
Datum upisa : 26.09.2007

Abortus - DA ili NE? Empty
PočaljiNaslov: Re: Abortus - DA ili NE?   Abortus - DA ili NE? EmptyPon Okt 08, 2007 9:25 am

nameless ::
NIKAD!!!! to je nesto naj gore.... ako si vec toliko zreo za sex onda mozes i da razmisljas malo glavom i da se cuvas!!! Znaci da moram da zivim sa tim da sam ubila dete zbog moje gluposti nebi izdrzala.... onda bolje da sebe roknem!!!

Pa sta ako se desi slucajno?!Pukne kondom itd...Onda to nije nepaznja... Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
nameless
Neizlecivi ludak
Neizlecivi ludak
nameless


Broj poruka : 532
Datum upisa : 30.09.2007

Abortus - DA ili NE? Empty
PočaljiNaslov: Re: Abortus - DA ili NE?   Abortus - DA ili NE? EmptyPon Okt 08, 2007 9:33 pm

Irena ::
nameless ::
NIKAD!!!! to je nesto naj gore.... ako si vec toliko zreo za sex onda mozes i da razmisljas malo glavom i da se cuvas!!! Znaci da moram da zivim sa tim da sam ubila dete zbog moje gluposti nebi izdrzala.... onda bolje da sebe roknem!!!

Pa sta ako se desi slucajno?!Pukne kondom itd...Onda to nije nepaznja... Rolling Eyes

pa stitis se duplo.... npr. anti bebi pilula i kondom. Onda nemas brige!
Nazad na vrh Ići dole
CATerpillar
Neizlecivi ludak
Neizlecivi ludak
CATerpillar


Broj poruka : 661
Godina : 35
Location : Novi Sad/ Klisa :D
Datum upisa : 29.09.2007

Abortus - DA ili NE? Empty
PočaljiNaslov: Re: Abortus - DA ili NE?   Abortus - DA ili NE? EmptySre Okt 10, 2007 7:14 pm

Ja sa mojom sadasnjom devojkom nisam jos spavao i ko zna kad cemo i da li cemo ikada, jer ona ne bi to da radi a meni se to bas dopada kod nje, sto je devojka fina.
Nazad na vrh Ići dole
Ira
Admin
Admin
Ira


Broj poruka : 1787
Godina : 37
Location : Frankfurt Am Main
Datum upisa : 26.09.2007

Abortus - DA ili NE? Empty
PočaljiNaslov: Re: Abortus - DA ili NE?   Abortus - DA ili NE? EmptySre Okt 10, 2007 7:17 pm

nameless ::
Irena ::
nameless ::
NIKAD!!!! to je nesto naj gore.... ako si vec toliko zreo za sex onda mozes i da razmisljas malo glavom i da se cuvas!!! Znaci da moram da zivim sa tim da sam ubila dete zbog moje gluposti nebi izdrzala.... onda bolje da sebe roknem!!!

Pa sta ako se desi slucajno?!Pukne kondom itd...Onda to nije nepaznja... Rolling Eyes

pa stitis se duplo.... npr. anti bebi pilula i kondom. Onda nemas brige!

Pa stitim se ja "duplo" ali moze da omane i jedno i drugo... Wink
Nazad na vrh Ići dole
CATerpillar
Neizlecivi ludak
Neizlecivi ludak
CATerpillar


Broj poruka : 661
Godina : 35
Location : Novi Sad/ Klisa :D
Datum upisa : 29.09.2007

Abortus - DA ili NE? Empty
PočaljiNaslov: Re: Abortus - DA ili NE?   Abortus - DA ili NE? EmptyPet Okt 12, 2007 9:56 pm

nameless izvini nisam mislio nista lose, samo sam to reko. Smile
Nazad na vrh Ići dole
nameless
Neizlecivi ludak
Neizlecivi ludak
nameless


Broj poruka : 532
Datum upisa : 30.09.2007

Abortus - DA ili NE? Empty
PočaljiNaslov: Re: Abortus - DA ili NE?   Abortus - DA ili NE? EmptyNed Feb 24, 2008 9:15 pm

meni su ovde neki komentari mnogo nezreli....neki ovde jos nemaju pojma sta znaci uopste jedan zivot! Pogotovo mi nije jasno ko vama daje pravo da sudite o tome ko ce da zivi a ko ne!!

Ako vec razmisljate tako onda bolje zaboravite na sex dok se neopametite i budete znali kako se stiti i pazi od nezeljne trudnoce! A ne vec pre nego sto se desi da razmisljate o abortiranju!

Ko abortira je ubica i nista drugo.
Nazad na vrh Ići dole
nameless
Neizlecivi ludak
Neizlecivi ludak
nameless


Broj poruka : 532
Datum upisa : 30.09.2007

Abortus - DA ili NE? Empty
PočaljiNaslov: Re: Abortus - DA ili NE?   Abortus - DA ili NE? EmptyNed Feb 24, 2008 9:32 pm

Ja ipak mislim da to ne moze da se desi tek tako!!!! Jer medicinski nije moguce! Ne mozes ti svaki dan da ostanes trudna,jer ipak samo imas 1plodni dan u mescu i ako ti se pored svake zastite (ako je stvarno koristis) desi da zatrudnis, onda si stvarno najveci baxuz na planeti!!!! Kad uzimas pilule ti je 99% zastita,ako je zaboravis,uzimas antibijotik pa se ponisti delovanje, onda jednostavno tog meseca koristis kondom ili sacekas sa sexom do sledeceg meseca. Osim toga i decko moze da ti pomogne u tome, da te podseca da trebas da je uzimas,ipak zastita nije samo stvar devojke! Kondomi su takodje oko 99% sigurni i jedini stite protiv raznih bolesti koje se prenose putem sexa! Ni kondom nece samo tek tako da pukne, to su bajke koje pricas i u koje ja neverujem.

A sto se tice toga da ti rodis dete i ne mozes da mu pruzis to sto mu trebe, tj bezbriznu buducnost, o tome uopste ne trebamo da diskutujemo... jer dete kad se rodi, njemu ne treba mnogo i dok poraste malo npr. 5,6itd godina do tad moze da se stekne mnogo toga! Pricam iz iskustva... Ti to mozda sad ne shvatas,jer su ti mnogo drugih stvari u glavi i razmisljas na drugaciji nacin nego ja... ali veruj mi, jednog dana ces shvatiti sta sam ovim htela da kazem!
Nazad na vrh Ići dole
Ira
Admin
Admin
Ira


Broj poruka : 1787
Godina : 37
Location : Frankfurt Am Main
Datum upisa : 26.09.2007

Abortus - DA ili NE? Empty
PočaljiNaslov: Re: Abortus - DA ili NE?   Abortus - DA ili NE? EmptyNed Feb 24, 2008 9:42 pm

U pravu si naravno ali sta cu ja dok dete ne napuno 5,6g...od cega da zivimo? Niti radim igde niti bi me neko izdrzavao sa detetom... Rolling Eyes

Ma ok je...necu o tome...ali pre bih ga rodila nego da abortiram jer postoji rizik da necu vise moci da imam dece ako to uradim a to nikako ne bih zelela...pre bih se ubila...Ipak zelim da imam decu i zivim za njih! Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
Miss_2026
Moderator
Moderator
Miss_2026


Broj poruka : 480
Godina : 31
Location : U MiSlImA U CrNoJ GoRi... FiZiCkI?! Ma, KoGa Je BrIgA.. :-)
Datum upisa : 29.09.2007

Abortus - DA ili NE? Empty
PočaljiNaslov: Re: Abortus - DA ili NE?   Abortus - DA ili NE? EmptySub Maj 03, 2008 11:01 pm

Јбг, јесте да имам само 15 година, али нисам могла да заобиђем ову тему, још сам мало и читала постове, па ето, просто морам да напишем своје мишљење о свему томе... Wink

Искрено, скроз сам ПРОТИВ АБОРТУСА, јер... Знате ли би како њега уопште раде? Сад недавно у школи су држали предавање девојкама о томе и неким сличним стварнима... Два начина су нам испричали, а они су следећи:
1. том малом бићу иглом прођу кроз срце, и тако га убију
2. секу пупчану врпцу, дете због недостатка кисеоника, хране и осталог потребног за живот умире

Искрено, не бих могла да живим са знањем да сам то малено убила, још оно умире буквално у мени, не бих то могла да допустим, а лекари га најчешће остављају у материци и оно у виду менструалне крви бива бачено у неки контејнер или вц шољу. Ја сам убеђена да је ово некоме смешно, али то је тако! И не бих могла да живим са тим, зато и јесам потпуно против абортуса!

А средстава против нежељене трудноће, барем данас, има довољно како би је онемогућила. Ја не треба да набрајам, сви сте ви старији од мене, и боље то знате! Размишљајте, не желите сигурно да убијате недужна малена бића због ваше непажње... Wink
Nazad na vrh Ići dole
Ricky
Veliki ludak
Veliki ludak



Broj poruka : 131
Datum upisa : 27.09.2007

Abortus - DA ili NE? Empty
PočaljiNaslov: Re: Abortus - DA ili NE?   Abortus - DA ili NE? EmptyUto Sep 15, 2009 8:45 am

Protiv abortusa! Jelena je objasnila i zashto u svom postu! Wink
Nazad na vrh Ići dole
Lenovac
Pocinje da ludi
Pocinje da ludi



Broj poruka : 3
Datum upisa : 24.02.2010

Abortus - DA ili NE? Empty
PočaljiNaslov: Re: Abortus - DA ili NE?   Abortus - DA ili NE? EmptySre Feb 24, 2010 10:34 pm

nameless ::
NIKAD!!!! to je nesto naj gore.... ako si vec toliko zreo za sex onda mozes i da razmisljas malo glavom i da se cuvas!!! Znaci da moram da zivim sa tim da sam ubila dete zbog moje gluposti nebi izdrzala.... onda bolje da sebe roknem!!!
Slazem se.
Zao mi je, ali.. Ako si sa 15-16 znala sta je ljubav i slicne stvari i usla u seksualne vode i pritom ostala u blagoslovenom stanju, podvlacim ovo blagoslovenom stanju, onda budi zrela i da prihvatis odgovornost kao sto si znala da prihvatis odgovornost da stupis tako nezrela i nerazvijena u te vode. Ovo vazi i za muske. Deckice u tom dobu.

Meni padne mrak na oci kad vidim tako te klinke i klince koji drze neko predavanje da treba stupiti sa 16, najkasnije do 18. u seksualne odnose a nemaju pojma sta sve ono moze doneti. Nisu svesni da su unistili neciji zivot. Postace svesni i kajace se kad dodju u starije doba svoga zivota. A do tada ce ici parola- Mladost ludost. Da slucajno u mladosti ne bude upletena pamet i odgovornost i ostale zrele stvari. Zalosno.

Nije mi ni jasno to da decko kaze ovo- Pij pilule jer meni kondom smeta. Ma idi. Ma sta m naprica... Ostati u blagoslovenom stanju je najmanji problem u tim godinama a i kasnije u zivotu. Najveci problemi su razne bolestine jer ono tipa- ti si mi jedina i slicne fore.. to otpisati odmah.. Ili da ona kaze jedini si mi.. U danasnjem vremenu to je retkost.. Pogotovu kod ovih klinki od 15-16 godina.. Nekako se ta granica sve vise i vise snizava.. A znam jednu malu koja je '94 i vec dva puta je abortirala, a onaj njen pedofil je '77 godiste.. Sta ako dodje do komplikacija, ne sterilisu se dobro instrumenti ili se povredi materica, grlic? I kad dodje vreme za radjanje, ne moze se imati dete.. Onda bolje rodi to dete, i daj nekome da ga usvoji. Jer ima toliko puno ljudi koji se bore do svoje i 40-te da imaju decu. I znam te parove i meni se srce kida. Ne moraju ni da pricaju o tome jer tacno ih vidim kako pate i izbegavaju da gledaju decu, jednostavno planu u nekom trenutku i pitaju se zasto oni ne mogu da imaju a vide klinke kako opusteno odlaze na abortus.

Da, protiv abortusa sam. Steta sto kod nas nema seksualnog obrazovanja u svim osnovnim skolama, sad bi to moralo i u 2-3 razredu osnovne da se primenjuje da bi deca shvatila da to rade kad postanu zreli umno i telesno.. Nije dovoljno samo biti umno zreo ili samo telesno zreo. Treba oba i znati u sta se upusta i koje su moguce posledice ako se desi nesto, tipa trudnoce i koje sve bolestine mogu zadobiti.

Abortus je ok ako je trudnoca rizicna po zivot i ako je on jedini izlaz da se spase zivot. Mada znam neke koje su nekako pregurale trudnocu samo da bi imali makar i jedno zlato u rukama i da im ono bude centar sveta i razlog za zivotom.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Abortus - DA ili NE? Empty
PočaljiNaslov: Re: Abortus - DA ili NE?   Abortus - DA ili NE? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Abortus - DA ili NE?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ludnica :: Sex & Erotika :: Ljubav i sex-
Skoči na: