Ludnica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ludnica

Dobro dosli u nashu malu Ludnicu...Ovde necete dobiti lek za vashe ludilo, mozete samo josh vishe da poludite!!!
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Sta ochekujete od najboljeg prijatelja?

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
Irena
Admin
Admin
Irena


Broj poruka : 171
Godina : 37
Location : Frankfurt Am Main
Datum upisa : 25.09.2007

Sta ochekujete od najboljeg prijatelja? Empty
PočaljiNaslov: Sta ochekujete od najboljeg prijatelja?   Sta ochekujete od najboljeg prijatelja? EmptySre Sep 26, 2007 2:17 am

Ja ochekujem da bude kraj mene kada mi zatreba savet ili da me podrzi u nechemu...
Nazad na vrh Ići dole
https://ludnica.forumsr.com
KISSY
Gost




Sta ochekujete od najboljeg prijatelja? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ochekujete od najboljeg prijatelja?   Sta ochekujete od najboljeg prijatelja? EmptySre Sep 26, 2007 4:32 pm

Isto ono sto i on ocekuje od mene! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
anonimus_ns
Mali ludak
Mali ludak
anonimus_ns


Broj poruka : 71
Datum upisa : 29.09.2007

Sta ochekujete od najboljeg prijatelja? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ochekujete od najboljeg prijatelja?   Sta ochekujete od najboljeg prijatelja? EmptySub Sep 29, 2007 6:07 am

Admin ::
Ja ochekujem da bude kraj mene kada mi zatreba savet ili da me podrzi u nechemu...
Nazad na vrh Ići dole
Angelsmiledoll
Neizlecivi ludak
Neizlecivi ludak
Angelsmiledoll


Broj poruka : 573
Godina : 32
Location : Where are the angels......
Datum upisa : 01.10.2007

Sta ochekujete od najboljeg prijatelja? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ochekujete od najboljeg prijatelja?   Sta ochekujete od najboljeg prijatelja? EmptySre Mar 05, 2008 12:40 pm

ocekujem da bude iskren prvenstveno...da imamo uzajamno poverenje...da smo tu u dobru i zlu...cak i ako ne mozemo fizicki da budemo podrska jednom drugom psihicki....

....mozda mnogo ocekujem...ali moj najbolji prijatelj je bas ovakav...to ga i cini najboljim zar ne?!
Nazad na vrh Ići dole
iceland_girl
Veliki ludak
Veliki ludak
iceland_girl


Broj poruka : 110
Location : Zaviri ispod kreveta..
Datum upisa : 28.03.2008

Sta ochekujete od najboljeg prijatelja? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ochekujete od najboljeg prijatelja?   Sta ochekujete od najboljeg prijatelja? EmptyUto Jul 15, 2008 9:43 pm

Da bude uz mene u najtezim trenucima,bas kao i sto su radile.
jednostavno da postoji medjusobno poverenje..a ne da strepim ako im sta kazem,posle da brinem hoce li ostatak Bajmoka saznati za to.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ilovefun.9forum.biz
Ricky
Veliki ludak
Veliki ludak



Broj poruka : 131
Datum upisa : 27.09.2007

Sta ochekujete od najboljeg prijatelja? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ochekujete od najboljeg prijatelja?   Sta ochekujete od najboljeg prijatelja? EmptyUto Sep 15, 2009 8:31 am

Da ne prodaje stalno zbog IGRAONICE!!!!! :@
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Sta ochekujete od najboljeg prijatelja? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ochekujete od najboljeg prijatelja?   Sta ochekujete od najboljeg prijatelja? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Sta ochekujete od najboljeg prijatelja?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Imate li pravog i iskrenog prijatelja?!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ludnica :: Drushtvo :: Prijateljstvo-
Skoči na: