Ludnica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ludnica

Dobro dosli u nashu malu Ludnicu...Ovde necete dobiti lek za vashe ludilo, mozete samo josh vishe da poludite!!!
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Seks produžava život

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Miss_2026
Moderator
Moderator
Miss_2026


Broj poruka : 480
Godina : 31
Location : U MiSlImA U CrNoJ GoRi... FiZiCkI?! Ma, KoGa Je BrIgA.. :-)
Datum upisa : 29.09.2007

Seks produžava život Empty
PočaljiNaslov: Seks produžava život   Seks produžava život EmptyČet Nov 22, 2007 8:11 pm

Vodjenje ljubavi učvršćuje vezu, utiče na samopouzdanje, topi kalorije, podmladjuje i produžava život, tvrdi profesor Džordž Smit sa Univerziteta u Briselu u svom opsežnom istraživanju uticaja seksa na ljudski organizam.

Istraživanje profesroa Smita pokazalo je da seks podstiče lučenje hormona zadovoljstva zbog čega ceo organizam, od krvnih sudova i mišića do nervnog i hormonskog sistema, funkcioniše uskladjeno.

U istraživanju se čak došlo do zaključka da nakon orgazma koža lica postaje glatkija jer se opuštaju facijalni mišići.

Takodje, dubok san nakon seksualnog odnosa je najbolji izvor lepote, a dokazano je i da seks podstiče kod žena lučenje hormona koji utiče na rast kose.

Profesor Smit došao je do zaključka da dva orgazma nedeljno produžavaju život. Vodjenje ljubavi barem jednom mesečno udvostručuje procenat muškaraca koji žive duže, a to su pokazala istraživanja na populaciji staroj od 45 do 59 godina.

Nedavna istraživanja pokazuju da je 62 odsto zdravih muškaraca i 30 odsto zdravih žena starijih od 80 godina i dalje seksualno aktivno.

Istraživanje je pokazalo da seks obogaćuje krv kiseonikom, odnsono da se redovnim seksom poboljšava cirkulacija celog organizma.

Istraživanja sprovedena na Stenfordskom medicinskom fakultetu pokazala su da seks ima izuzetno pozitivno dejstvo na mozak jer povećava količinu estrogena bez kojeg se moždana aktivnost i sposobnost pamćenja smanjuju. To znači da oni koji predugo apstiniraju postaju skloni demenciji.
Nazad na vrh Ići dole
Zaljubljena
Admin
Admin
Zaljubljena


Broj poruka : 2104
Godina : 36
Location : u njegowom zagrljaju...
Datum upisa : 27.09.2007

Seks produžava život Empty
PočaljiNaslov: Re: Seks produžava život   Seks produžava život EmptyČet Nov 22, 2007 8:15 pm

u jbt... pa koliko cu onda ja ziweti? Very Happy haha haha
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/bombonica87
Ira
Admin
Admin
Ira


Broj poruka : 1787
Godina : 37
Location : Frankfurt Am Main
Datum upisa : 26.09.2007

Seks produžava život Empty
PočaljiNaslov: Re: Seks produžava život   Seks produžava život EmptyČet Nov 22, 2007 8:19 pm

A koliko cu ja a ? haha
Nazad na vrh Ići dole
CATerpillar
Neizlecivi ludak
Neizlecivi ludak
CATerpillar


Broj poruka : 661
Godina : 36
Location : Novi Sad/ Klisa :D
Datum upisa : 29.09.2007

Seks produžava život Empty
PočaljiNaslov: Re: Seks produžava život   Seks produžava život EmptySub Dec 08, 2007 4:22 pm

Nebi se ja sa ovim slozio... Sta ako kojim slucajem budem spavao sa nekom udatom zenom ima njen muz da me ubije, da mi skrati zivot a ne produzi. haha
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Seks produžava život Empty
PočaljiNaslov: Re: Seks produžava život   Seks produžava život Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Seks produžava život
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ludnica :: Sex & Erotika :: Ljubav i sex-
Skoči na: