Ludnica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ludnica

Dobro dosli u nashu malu Ludnicu...Ovde necete dobiti lek za vashe ludilo, mozete samo josh vishe da poludite!!!
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Za swe clanowe

Ići dole 
AutorPoruka
Zaljubljena
Admin
Admin
Zaljubljena


Broj poruka : 2104
Godina : 36
Location : u njegowom zagrljaju...
Datum upisa : 27.09.2007

Za swe clanowe Empty
PočaljiNaslov: Za swe clanowe   Za swe clanowe EmptySub Jan 05, 2008 11:34 pm

Kao sto znate owde prawila nema. Jedino "prawilo" da ga tako imenujem, jeste da se ne wredjaju ostali clanowi po bilo kakwoj osnowi.

Widim da je doslo do jedne rasprawe izmedju clanowa, pa sam zato i otworila owu temu. Owim putem bih htela da zamolim swe clanowe da se tako nesto ne ponowi, jer mislim da nema razloga za tim. Sto se tice komentara kako na slike tako i na ostalim temama molim was da se ne salite na tudj racun niti da proziwate druge. Ako nesto imate resite putem pp, a ne da se jawno prepirete i da se ostali clanowi dele da li ce biti na owoj ili onoj strani. Ja ne znam nikog od was, kao sto was ira od ranije zna, zato cu sledeci put biti rigoroznija i necu gledati ko mi je od koga drazi.

Nadam se da cemo owu rasprawu zaborawiti i nastawiti da se druzimo kao do sada.
Pozdrawljam was!!!
Zaljubljena
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/bombonica87
 
Za swe clanowe
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ludnica :: Obaveshtenja :: Pravila foruma-
Skoči na: