Ludnica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ludnica

Dobro dosli u nashu malu Ludnicu...Ovde necete dobiti lek za vashe ludilo, mozete samo josh vishe da poludite!!!
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Razum ili srce? Komedija ili tragedija?

Ići dole 
AutorPoruka
Zaljubljena
Admin
Admin
Zaljubljena


Broj poruka : 2104
Godina : 36
Location : u njegowom zagrljaju...
Datum upisa : 27.09.2007

Razum ili srce? Komedija ili tragedija? Empty
PočaljiNaslov: Razum ili srce? Komedija ili tragedija?   Razum ili srce? Komedija ili tragedija? EmptyNed Mar 23, 2008 4:31 am

Zivot je komedija onima koji vole a tragedija onima koji osecaju...
Mislim da recenica govori dovoljno.....sta vi mislite o tome????
Kazu "razmisljaj srcem da ne povredis druge, a glavom da ne povredis sebe"....Pa to jeste, ali kako osetiti i doziveti pravu ljubav ako srce tu ne umesa prste....makar malo...moje se uglavnom umesa skroz, nista ne pita....i ponekad mi bude tesko, patim....i kazem sebi....neces to dozovliti sledeci put, tolika osecanja, neces toliko davati sebe......ali ne.....Osecanja.....uvek su tu.....ona su nesto sto vas moze toliko podici u nebo i toliko spustiti na samo dno.....
Sa druge strane nisam za tu varijantu samo razmisljanje. Tu se taktizira, to je prazno.....nema smisla... koja je svrha onda truditi se oko necega ili neke osobe....misli su prazne ako ne postoje osecanja, ma kakva bila....
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/bombonica87
 
Razum ili srce? Komedija ili tragedija?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Srce ili razum?
» Srce

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ludnica :: Drushtvo :: Ljubav-
Skoči na: