Ludnica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ludnica

Dobro dosli u nashu malu Ludnicu...Ovde necete dobiti lek za vashe ludilo, mozete samo josh vishe da poludite!!!
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Koja je po vasem misljenju najbolja online igra?

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
KISSY
Gost




Koja je po vasem misljenju najbolja online igra? Empty
PočaljiNaslov: Koja je po vasem misljenju najbolja online igra?   Koja je po vasem misljenju najbolja online igra? EmptyPet Sep 28, 2007 5:05 pm

Ja sam igrala Tales of Pirates, Flyff, 2moons. Very Happy
Igrice su EXTRA!
Nazad na vrh Ići dole
M_schumacher
Developer
Developer
M_schumacher


Broj poruka : 1826
Godina : 38
Location : Gradiška, Republika Srpska
Datum upisa : 26.09.2007

Koja je po vasem misljenju najbolja online igra? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koja je po vasem misljenju najbolja online igra?   Koja je po vasem misljenju najbolja online igra? EmptyUto Okt 02, 2007 2:07 pm

Nikad nisam igrao online igre, osim na lokalnoj mreži age of empires
Nazad na vrh Ići dole
http://zezanje.gigacities.net
KISSY
Gost




Koja je po vasem misljenju najbolja online igra? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koja je po vasem misljenju najbolja online igra?   Koja je po vasem misljenju najbolja online igra? EmptySre Okt 03, 2007 11:20 am

E da i dodala bih Dream of Mirror. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
KISSY
Gost




Koja je po vasem misljenju najbolja online igra? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koja je po vasem misljenju najbolja online igra?   Koja je po vasem misljenju najbolja online igra? EmptySre Okt 03, 2007 11:20 am

Schumi ja ti preporucujem da instaliras neku od ovih. Very Happy EXTRA su!
Nazad na vrh Ići dole
CATerpillar
Neizlecivi ludak
Neizlecivi ludak
CATerpillar


Broj poruka : 661
Godina : 36
Location : Novi Sad/ Klisa :D
Datum upisa : 29.09.2007

Koja je po vasem misljenju najbolja online igra? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koja je po vasem misljenju najbolja online igra?   Koja je po vasem misljenju najbolja online igra? EmptySre Okt 03, 2007 9:58 pm

Ne igram igrice to sam davno igrao.
Nazad na vrh Ići dole
Zaljubljena
Admin
Admin
Zaljubljena


Broj poruka : 2104
Godina : 36
Location : u njegowom zagrljaju...
Datum upisa : 27.09.2007

Koja je po vasem misljenju najbolja online igra? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koja je po vasem misljenju najbolja online igra?   Koja je po vasem misljenju najbolja online igra? EmptyČet Okt 04, 2007 2:56 am

joj ja izbrisala swe igre iz comp Sad a i dosadile mi wec... a igre online slabo igram... jer ako pocnem da ih igram nema mi kraja Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/bombonica87
KISSY
Gost




Koja je po vasem misljenju najbolja online igra? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koja je po vasem misljenju najbolja online igra?   Koja je po vasem misljenju najbolja online igra? EmptyČet Okt 04, 2007 12:13 pm

PA nije tako... Ja sam igrala 3 meseca i upoznala sam super osobe i onda mi je sve dosadilo i prestala sam da igram...
I pre nekoliko meseci odem ja cisto da pogledam sta ima i jedan tip (zaboravila sam odakle je) kaze: "We miss you..."
I ja se sroz ubedacim i pocnem da igram, a svi moji prijateljis u prestali da igraju (u to vreme su svi unistili svog lika, davali su stat points na pogresna mesta, pa su svi pravili nove likove)...
Napravila sam ja nobog lika i opet krenem da igram... Upoznam super ljude i jednog Hrvata, super je decko! Ima 14 godina i zajedno smo igrali i onda meni opet dosadi i prestanem da igram! Inace, sa prvim likom sam bila level 44, a sa drugim level 41.
Nazad na vrh Ići dole
CATerpillar
Neizlecivi ludak
Neizlecivi ludak
CATerpillar


Broj poruka : 661
Godina : 36
Location : Novi Sad/ Klisa :D
Datum upisa : 29.09.2007

Koja je po vasem misljenju najbolja online igra? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koja je po vasem misljenju najbolja online igra?   Koja je po vasem misljenju najbolja online igra? EmptyPet Okt 12, 2007 9:21 pm

Zaljubljena hoces jednom da igraom te igrice? Jel su to one igrice preko interneta? Ja sam ih igrao za Pajper, Irom i Atilionom.
Nazad na vrh Ići dole
iceland_girl
Veliki ludak
Veliki ludak
iceland_girl


Broj poruka : 110
Location : Zaviri ispod kreveta..
Datum upisa : 28.03.2008

Koja je po vasem misljenju najbolja online igra? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koja je po vasem misljenju najbolja online igra?   Koja je po vasem misljenju najbolja online igra? EmptyUto Jul 15, 2008 10:05 pm

Bubbletrouble cheers
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ilovefun.9forum.biz
Sponsored content





Koja je po vasem misljenju najbolja online igra? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koja je po vasem misljenju najbolja online igra?   Koja je po vasem misljenju najbolja online igra? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Koja je po vasem misljenju najbolja online igra?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Rec dve o vasem najboljem drugu/drugarici...
» Koja knjiga was je...
» Koja ste rasa?
» Koja ste poznata lepotica
» Koja ste zivotinja u sexu?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ludnica :: Nauka, tehnika, medicina, priroda :: Kompjuteri-
Skoči na: