Ludnica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ludnica

Dobro dosli u nashu malu Ludnicu...Ovde necete dobiti lek za vashe ludilo, mozete samo josh vishe da poludite!!!
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Rec dve o vasem najboljem drugu/drugarici...

Ići dole 
+4
CATerpillar
volleybaii girl
Zaljubljena
Ira
8 posters
AutorPoruka
Ira
Admin
Admin
Ira


Broj poruka : 1787
Godina : 37
Location : Frankfurt Am Main
Datum upisa : 26.09.2007

Rec dve o vasem najboljem drugu/drugarici... Empty
PočaljiNaslov: Rec dve o vasem najboljem drugu/drugarici...   Rec dve o vasem najboljem drugu/drugarici... EmptyNed Okt 21, 2007 6:41 pm

Pa evo ovako...
Moja najbolja drugarica je Silvija...Upoznale smo se pre nekoliko meseci,a imamo osecaj kao da se znamo ceo zivot...Ona je ovan u horoskopu isto kao i ja pa se verovatno zato i slazemo...Nekad se porchkamo nesto ali obe nastojimo da to popravimo.
Ona je mala slatka ludachica koju obozavam,bez nje ne bih mogla da zivim!Nikada je ne bih menjala ni za sta na svetu...u svemu se razumemo,i uvek zna da mi da neki dobar savet..koji ja naravno retko kad poslusam (ipak sam ovan Smile )
89 je godiste...rodjena na "aprililili" od njenog rodjendana smo i pocele bas "aktivno" da se druzimo..skoro svaki dan se vidjamo...
Sada je mala prokletnica u Bechu..dolazi sutra,jedva cekam da je vidim!Cini mi se kao da je proslo 2 godine a ne 2 nedelje...
Ima mladjeg brata...sa kojim sam ja bila (sta cu kad sam pedofilka) ali sada mi je i on dobar drug...Bijemo se kao nenormalni lol!
Eto...sta jos da kazem...Trebala sam da napishem rec-dve a ja napisala celu biografiju lol!
Nazad na vrh Ići dole
Zaljubljena
Admin
Admin
Zaljubljena


Broj poruka : 2104
Godina : 36
Location : u njegowom zagrljaju...
Datum upisa : 27.09.2007

Rec dve o vasem najboljem drugu/drugarici... Empty
PočaljiNaslov: Re: Rec dve o vasem najboljem drugu/drugarici...   Rec dve o vasem najboljem drugu/drugarici... EmptyUto Okt 23, 2007 3:40 am

ewo sad cu i ja Very Happy

moja najbolja drugarica zowe se Ana. znamo se jos iz osnowne skole ali smo zadnjih 4god bas ono naj naj. Inace, ona se pre 3god preselila u stolkholm (swedska) tako da je owde samo preko leta. ja je obozawam. ona je jedna od retkih koja zna bas swaki detalj mog ziwota. prosto mi je tesko kad nije tu. ali zato je tu owo cudo od interneta pa smo non stop u kontaktu. ma obozawam je... owo je ona:

Rec dve o vasem najboljem drugu/drugarici... Imgp3300an1[/img]
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/bombonica87
Ira
Admin
Admin
Ira


Broj poruka : 1787
Godina : 37
Location : Frankfurt Am Main
Datum upisa : 26.09.2007

Rec dve o vasem najboljem drugu/drugarici... Empty
PočaljiNaslov: Re: Rec dve o vasem najboljem drugu/drugarici...   Rec dve o vasem najboljem drugu/drugarici... EmptyUto Okt 23, 2007 4:43 pm

Ima bre iste oci kao Aca Sad

E ja necu da vam pokazujem Silviju...imate tamo u "moje slike" lol!
Nazad na vrh Ići dole
volleybaii girl
Developer
Developer
volleybaii girl


Broj poruka : 1094
Godina : 33
Location : tamo daleko.....
Datum upisa : 01.10.2007

Rec dve o vasem najboljem drugu/drugarici... Empty
PočaljiNaslov: Re: Rec dve o vasem najboljem drugu/drugarici...   Rec dve o vasem najboljem drugu/drugarici... EmptyUto Okt 23, 2007 5:16 pm

ma nemam ja ni najboljeg druga ni najbolju drugaricu lol! Sad
Nazad na vrh Ići dole
http://rebelde-forum.1forum.biz/posting.forum
Ira
Admin
Admin
Ira


Broj poruka : 1787
Godina : 37
Location : Frankfurt Am Main
Datum upisa : 26.09.2007

Rec dve o vasem najboljem drugu/drugarici... Empty
PočaljiNaslov: Re: Rec dve o vasem najboljem drugu/drugarici...   Rec dve o vasem najboljem drugu/drugarici... EmptyUto Okt 23, 2007 6:25 pm

Volley...onda nemoj nista da pises Wink


OVA TEMA JE ZA ONE KOJI IMAJU NAJBOLJEG PRIJATELJA!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
CATerpillar
Neizlecivi ludak
Neizlecivi ludak
CATerpillar


Broj poruka : 661
Godina : 36
Location : Novi Sad/ Klisa :D
Datum upisa : 29.09.2007

Rec dve o vasem najboljem drugu/drugarici... Empty
PočaljiNaslov: Re: Rec dve o vasem najboljem drugu/drugarici...   Rec dve o vasem najboljem drugu/drugarici... EmptyPet Dec 14, 2007 10:37 am

PO ovom pitanju sam sirok al ima svakakvih al najnajnajBOLJI su mi Dusan i Nina i Jelena (Angessmiledoll) Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Angelsmiledoll
Neizlecivi ludak
Neizlecivi ludak
Angelsmiledoll


Broj poruka : 573
Godina : 32
Location : Where are the angels......
Datum upisa : 01.10.2007

Rec dve o vasem najboljem drugu/drugarici... Empty
PočaljiNaslov: Re: Rec dve o vasem najboljem drugu/drugarici...   Rec dve o vasem najboljem drugu/drugarici... EmptyPet Dec 14, 2007 11:09 pm

milane nisam ocekivala da ces ovo reci Very Happy cast mi je ali zaista 010 retko ko mi je za tako kratko vremena postao bas dobar prijatelj kao ti 010

E ovako..mojoj najboljoj drugarici Sanji(bubici 004 )hocu da kazem da je volim najvise na svetu i da to nikad ne zaboravi 007 010
A s najboljim drugom se sve redje i redje vidjam Sad al Djolence moj je 004 pravo 010 ga
Nazad na vrh Ići dole
buuuuuubicaaaaaa
Ludak 100%
Ludak 100%
buuuuuubicaaaaaa


Broj poruka : 331
Godina : 33
Location : ludara bb
Datum upisa : 07.12.2007

Rec dve o vasem najboljem drugu/drugarici... Empty
PočaljiNaslov: Re: Rec dve o vasem najboljem drugu/drugarici...   Rec dve o vasem najboljem drugu/drugarici... EmptyPet Dec 14, 2007 11:15 pm

bez izliva neznosti........salim se
ma volim i ja tebe sreco moja najveca........NAJVISE NA OVOM SVETU,znas da me jedino ti cinis srecnom,NIKAD te necu ostaviti..... 008 007
Nazad na vrh Ići dole
http://www.sanjarenje.top-forum.net
_sOnYa_
Vec je poludeo
Vec je poludeo
_sOnYa_


Broj poruka : 43
Godina : 32
Location : *bar* [T]amo gdje ljubav stanuje,tamo si ti i tamo je mesto moje :(
Datum upisa : 23.02.2008

Rec dve o vasem najboljem drugu/drugarici... Empty
PočaljiNaslov: Re: Rec dve o vasem najboljem drugu/drugarici...   Rec dve o vasem najboljem drugu/drugarici... EmptySub Feb 23, 2008 5:43 pm

Znachi...wolim je... Smile Moja BF DArija. Naj frendice smo godinu dana.
Pricham joj swe, i ona meni pricha swe. Vooooliiim jeee :*
Nazad na vrh Ići dole
cool girls
Veliki ludak
Veliki ludak
cool girls


Broj poruka : 173
Godina : 30
Location : Na putu do sna...
Datum upisa : 11.02.2008

Rec dve o vasem najboljem drugu/drugarici... Empty
PočaljiNaslov: Re: Rec dve o vasem najboljem drugu/drugarici...   Rec dve o vasem najboljem drugu/drugarici... EmptyNed Feb 24, 2008 1:36 am

He,he... Evo rec-dve. Arrow

Znaci ovako... Arrow Zove se Nikolinaaaa! Razz Godinu dana je mladja od mene
luda je skroz,uvek nasmejana,vesela, raspolozena i zaljubljena... cherry Otkacena... albino
Naravno ona mi najbolja jer da nije ne bi vam je opisivala sada... Wink Loli me,a ja nju ne 005 lol! Ima plavu kosu (plavusha)<- time je receno sve! Laughing
Vrlina nema... He,he salim se...
Ma luda je dosta vam je to... Sliku nemam u kompu tako da vam je ne mogu postaviti. tongue


Toliko od mene za sada! tongue
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Rec dve o vasem najboljem drugu/drugarici... Empty
PočaljiNaslov: Re: Rec dve o vasem najboljem drugu/drugarici...   Rec dve o vasem najboljem drugu/drugarici... Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Rec dve o vasem najboljem drugu/drugarici...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Koja je po vasem misljenju najbolja online igra?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ludnica :: Drushtvo :: Prijateljstvo-
Skoči na: